Zavřít reklamu

Apple před několika minutami vypustil na svět nový watchOS 4.3 pro hodinky Apple Watch. V této nové verzi operačního systému watchOS se můžeme těšit na nové funkce a malé změny, včetně možnosti ovládat hudbu, která pochází z iPhonu. Taktéž se můžeme těšit na vylepšený Nightstand režim. O těchto novinkách, včetně přiloženého seznamu změn, se můžete dočíst níže.

Vylepšený Nightstand režim

Funkce s názvem Nightstand („noční stolek“) umožňuje automatické zobrazení času, data a budíku na displeji Apple Watch ve chvíli, kdy je uživatel dá nabíjet na dock. K aktivaci režimu Nightstand dosud docházelo pouze v případě, že byly hodinky položené na boku a připojené ke zdroji napájení. Režim Nightstand ve watchOS 4.3 se ale aktivuje i tehdy, když jsou hodinky v klasické poloze displejem vzhůru, další novinkou je animace při nabíjení a zobrazení dat Aktivit na Siri ciferníku.

Ovládání hudby

Po přechodu na watchOS budou uživatelé nově moci ovládat z Apple Watch hudbu, v kombinaci s tvOS 11.3 je možné přes Apple Watch ovládat hudbu i na Apple TV.

Seznam veškerých změn si můžete přečíst zde:

  • Ovládejte hlasitost a přehrávání z HomePodu přímo z vašich Apple Watch
  • Obnovuje schopnost ovládání hudby z iPhonu
  • Můžete využít jakoukoliv orientaci pro režim Nightstand
  • Zobrazení dat Aktivit a přidání nové hudby do Apple Music na ciferníku Siri
  • Řeší problém, v němž někteří uživatelé nebyli schopni dosáhnout některých milníku z aplikace Aktivity
  • Opravuje problém, kdy hlasové příkazy pro Siri u některých zvukových zařízení nefungovaly

 

watchos_43_fb

Dnes nejčtenější

.