iStores.sk
iStores.sk
", ?>

Podívejte se, jak by mohla vypadat redesignovaná aplikace Hudba v iOS 12

Apple teprve před několika měsíci oficiálně vydal iOS 11, nicméně grafici už navrhují, jak by mohla vypadat další verze jablečného systému. V novém konceptu, který se objevil na YouTube kanálu Litaya, můžete vidět zcela přepracovanou aplikaci Music včetně zobrazení souborů Cover Flow, čili jakéhosi zvýraznění jednoho zvoleného prvku z řady.

Apple dříve používal Cover Flow zobrazení souborů pro iTunes, Music či Time Machine, ovšem dnes je Cover Flow součástí pouze Time Machine, případně se dá vyvolat nastavením zobrazení ve Finderu. V aplikaci Hudba by šla tato možnost použít pro v vybírání hudby z playlistu. Ostatně, vše si můžete prohlédnout v galerii pod tímto odstavcem.

Grafik navrhuje zcela jiné barevné rozhraní aplikace Music a další změny, jako například použití funkce 3D Touch pro úpravu hlasitosti. Jakmile byste swipnuli zprava doleva přes album, přepnuli byste se na další stopu. V neposlední řadě by nechyběly ani funkce, které by umožnily vyjádřit, jak moc se vám skladby líbí.

Dále koncept naznačuje návrat Cover Flow zobrazení souborů, které Apple odstranil v iOS 8.4 v roce 2015. Stejně jako u většiny konceptů, tak i tento koncept zobrazuje Dark Mode, po kterém mnoho jablečných uživatelů již mnoho let lační. Co myslíte, dočkáme se již letos?

Zdroj: 9TO5Mac

Leitz
Vstoupit do diskuze (1)

Diskuze

    Je fakt, že srdíčko atd. by se mohlo vrátit na obrazovku. Všechno to proklikávání je vopruz…

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Další články