Zavřít reklamu

Steve Jobs se za svůj život stihl stát nejenom jednou z nejikoničtějších osobností počítačového průmyslu posledních čtyřiceti let a spoluzaložit Apple, tedy nejbohatší společnost na světě, ale zároveň se mu také podařilo založit rodinu a zplodit dohromady 4 děti – jednoho syna a tři dcery. Zatímco té nejstarší a nejznámější dceři, Lise Jobsové, je dnes již neuvěřitelných 39 let, tak naopak jeho nejmladší dcera Eve Jobsová nepřekročila ještě ani americkou hranici dospělosti. I přesto ale 19letá Eve dospěla do krásy a našla si svůj životní koníček.

Eve sice vyrůstala značnou část svého života bez otce, i tak si bere inspiraci z jeho odkazu a snaží se být nejlepší v tom, co dělá. Už od svého dětství se naplno věnuje jezdectví a má za sebou úspěchy z národních i mezinárodních soutěží a přehlídek. K trénování je jí ve floridském Wellingtonu k dispozici vlastní ranč za 15 milionů dolarů se stájemi pro dvacet koní a závodištěm, kde může trénovat skoky.

Nedávno se Eve Jobsová zúčastnila zimního jezdeckého festivalu na Floridě, kde ji zachytili fotografové, když zrovna obcházela závodiště. Snímky zachycují, do jaké krásy nejmladší dcera Steva Jobse vyrostla. Avšak minimálně na fotografiích v galerii níže byste Eve pouhých 19 let netipovali. Ve svém jezdeckém úboru a s dlouhými blonďatými vlasy až do poloviny zad vypadá minimálně o pár let starší.

Menší zajímavostí také je, že Eve Jobs se čas od času potká na jezdeckých soutěžích s jednadvacetiletou dcerou Bila Gatese, Jennifer Gates, která také propadla jízdě na koni už ve svém útlém dětství. Obě dcery technologických vizionářů mají ještě jedno společné – studují na Stanfordově univerzitě a bydlí ve Wellingtonu jen kousek od sebe. Eve však netouží po publicitě, neukazuje se na veřejnosti a ani se nehrne na obálky časopisů či do rozhovorů s novináři, až na skutečné výjimky související s jejím koníčkem. Svůj život tráví především ve stáji u koní, se svým přítelem a studiem univerzity. Pokud byste ale i tak chtěli alespoň částečně nahlédnout do jejího života, můžete ji sledovat na Instagramu, kde ji najdete pod přezdívkou @evecjobs.

Eve Jobs

Související články

Dnes nejčtenější

.