Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Před pár dny mi přišla z AliExpressu. Bohužel s originální nabíječkou to iPhonu 8 nedá ani procento. Telefon ukazuje, že se nabíjí, ale baterka je dolů.

    Čo si čakal?? Za pár korún,alebo Eúr nekúpiš poriadnú bezdrôtovú nabíjačku. Ja nechápem,keď človek má na drahý iPhone a chce kúpiť lacné príslušenstvo. Treba kúpit príslušenstvo,ktoré k tomu patrí.??? Tiež som majiteľom iPhonu a vždy kupujem,len príslušenstvo,ktoré k tomu patrí,väčšinou originál Apple produkty.Jedinou výnimkou je neoriginál autonabíjačka ( ale je certifikovaná,tiež nestala pár Eúr).

    Vy iPhone vnímáte asi jako že vlastníte mercedes a kdo má mercedes tak je nejlepší vše originál :-), tomu možná bylo ale dnes je iPhone mobilní telefon srovnatelný s konkurencí, též vlastním iPhone 7 plus ale kupuji i neoriginální příslušenství :-) třeba jsem koupil bezdrátové špuntové sluchátka z Číny které mi stály 450 kč a na mém iPhonu šlapou suprově (podle recenzí kteří vlastní též iPhone šlapou) a nemusel jsem kupovat originální AirPods za 4500 kč.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější