Zavřít reklamu

Zatím co muže dárek v podobě nějakého toho příslušenství pro jeho smartphone, počítač nebo tablet potěší, u žen je tomu většinou přesně naopak. Existuje však jedna vychytávka, které žena ocení a přitom se stále jedná o příslušenství k mobilnímu telefonu nebo tabletu. Pearl je totiž kombinací powerbanky a kosmetického zrcátka s integrovaným osvětlením. Žena si tak může kdykoli zkontrolovat makeup a když zjistí, že je stále perfektní rozhodne se proto ještě zůstat venku, nemusí se bát že se jí vybije telefon. V zrcátku totiž najde integrovanou Powerbanku s kapacitou 3000 mAh, respektive 1600 mAh u nižší varianty, která spolehlivě nabije nejen iPhone.

Již balení je ryze ženskou záležitostí a v krabičce ve které by se mohl ukrývat i šperk nalezne dáma své zrcátko s powerbankou. Spolu s ním pak také velmi pevný textilní obal a kabel, který má rovnou trojici koncovek a to Lightning, 30-pin konektor pro starší iPhony a také micro USB, díky čemuž dobije telefon nejen sobě, ale i kterékoli kamarádce. Samozřejmě nechybí ani stručný návod a další nezbytné dokumenty. Balení je skutečně elegantní a na první pohled ukazuje, že se jedná o doplněk do dámské kabelky a ne jen tak nějaký gadget. O tom že se jedná o příslušenství do kabelky svědčí i fakt, že zrcátko váží pouze 119 gramů ve variantě s 3000 mAh baterií a 80 gramů ve verzi s 1600 mAh. Ta se liší pouze kapacitou baterie a velikostí, jinak veškeré funkce zůstávají stejné.

Zrcátko samotné se skládá ze dvou částí které se odklopí. V každé z nich máte jedno zrcátko s tím, že jedno nabízí klasický odraz a druhé pak trojnásobně přibližuje. Víčko je zajištěno proti samovolnému otevření magnetem. Okolo spodního zrcátka navíc naleznete LED kroužek, který osvětlí tvář a přepudrovat se tak můžete i v úplné tmě. Světelný kruh okolo zrcátka aktivujete dvojím stisknutím jediného tlačítka na zrcátku, které mimo to že umí rozsvítit a zhasnout osvícení obličeje také zobrazuje stav nabití power banky formou 4 LED diod, které signalizují, zda je powerbanka nabita na 1/4 až 4/4. Jakmile se energie v Powerbance vyčerpá, lze ji znovu nabít za dvě a půl hodiny přes micro USB například z vašeho počítače nebo nabíječky s USB portem.

IMG_1347

Jednou z největší věcí doplňku u kterého by to mnozí jistě ani nečekali je fakt, že USB dokáže poskytnout 2,1A, což je dostatečně silné i pro nabíjení tabletů. Záměrně si troufám říct, že to mnozí nečekají, protože Pearl skutečně působí primárně jako kosmetické zrcátko s tím, že by mohla většina lidí předpokládat, že je Powerbanka jen jakýsi nouzový doplněk. Opak je však pravdou a společnost Hyper která proslula výrobou powerbank, které dokáží nabíjet i MacBooky obstála své pověsti a ukázala, že i kosmetické zrcátko pro dámy bere vážně a tak je nabíjení rychlé a snadné. Powerbanka by měla dle tvrzení výrobce vydržet 1000 nabíjecích cyklů bez výrazného snížení své kapacity.

Pokud jste se do dnes báli ženu obdarovat nějakým tím „gadgetem“, nyní již strach mít nemusíte, stačí sáhnout po Pearl a věřím, že bude vaše žena, maminka, přítelkyně, kamarádka nebo sestra rozhodně spokojena. Pearl je navíc skutečně kvalitně zpracovaný produkt, který nově přichází u menší varianty s 1600 mAh kapacitou také s řadou líbivých designů, na které se můžete podívat přímo zde.

Pearl

Související články

Dnes nejčtenější

.