Muž tvrdí, že přišel z budoucnosti. Jeho tvrzení potvrdil i detektor lži

Cestování časem znáte především z filmů, ovšem objevil se jeden muž, který tvrdí, že přišel z roku 2030, a dokonce prošel detektorem lži, který potvrdil, že mluví pravdu. Jedná se o muže jménem Noah, který trvá na tom, že musí zůstat v anonymitě a že jeho tvář musí být na videích a fotkách rozmazána. Dokonce tvrdí, že je mu 50 let, ale že si dal elixír mládí, a proto vypadá na 25 let.

Noah prozradil, co se stane v budoucnosti. Poskytl rozhovor YouTube kanálům Paranormal Elite a Apex TV. Souhlasil s detektorem lži, který potvrdil, že jeho předpovědi o budoucnosti jsou pravdivé.

Prozradil například, že Donald Trump bude znovu zvolen americkým prezidentem, že lidé se na Marsu ocitnou v roce 2028 a že roboti budou hlídat domy. Dále Noah dodal, že umělá inteligence bude obrovská, telefony budou stále větší a že zařízením dalšího desetiletí se stane Google Glass.

Zajímavé je, že Noah řekl, že byl sice vynalezen stroj času, ale že je držen v tajnosti. Odhalen bude až v roce 2028. Ještě dodal, že někdo jménem Ilana Remikee bude v roce 2030 americkou prezidentkou. Prohlásil také, že má důkazy, že všechny jeho předpovědi se stanou skutečností, ale že je nedokáže poskytnout kvůli paradoxům.

Je to fake?

Cestování v čase není podle vědců možné. Bez problémů se dá obelhat i detektor lži. Podle americké psychologické asociace většina psychologů souhlasí s tím, že detektor lži není příliš přesný a nedokáže odhalit všechny lži.

Navíc, Noahovi předpovědi jsou celkem nudné. Na chytrých brýlích totiž pracuje spousta společností, spotřebitelská poptávka se přesouvá směrem k větším telefonům a inteligentní domácí produkty jsou stále důležitější. Elon Musk zase plánuje, že v následujících deseti letech vyšle na Mars první lidi. Člověk nemusí přijít z budoucnosti, aby dokázal něco podobného předpovědět.

Také je podezřelé, že o osobě Ilana Remikee není na internetu ani zmínka. Pokud by se měla stát prezidentkou v roce 2030, znamená to, že se nejspíš narodila v roce 1993 v USA, ale ve výsledcích vyhledávání se nic o dané osobě neobjevilo.

Zdroj: iDropNews

Leitz

Diskuze

  to, že detektor ide oklamať je už dávno známe a dosť sa to využíva, takže to nie je dôkaz, ale existuje aj niečo iné, čo v tomto prípade by mohlo prísť do úvahy a to sa mi zdá viac pravdepodobné ? len to nie je jednoduchá diskusia ? samozrejme to nemá nič spoločné s cestovaním v čase ?

  Reagovat

  Že je borec rapl, to je mimo diskusi. Ale místo co by mu dopřávali 5 minut slávy, potřeboval by spíš odbornou péči (a dozor) v ústavu. Ale co mě zaráží, je jakási prapodivná , rádoby logická dedukce o datu narození příští americké prezidentky… Mohl by mi prosím autor vysvětlit, na základě jakého logického algoritmu dospěl k předpokladu, že někdo kdo má být prezidentem v roce 2030 se musel narodit v roce 1993???

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz