Zavřít reklamu

Cestování časem znáte především z filmů, ovšem objevil se jeden muž, který tvrdí, že přišel z roku 2030, a dokonce prošel detektorem lži, který potvrdil, že mluví pravdu. Jedná se o muže jménem Noah, který trvá na tom, že musí zůstat v anonymitě a že jeho tvář musí být na videích a fotkách rozmazána. Dokonce tvrdí, že je mu 50 let, ale že si dal elixír mládí, a proto vypadá na 25 let.

Noah prozradil, co se stane v budoucnosti. Poskytl rozhovor YouTube kanálům Paranormal Elite a Apex TV. Souhlasil s detektorem lži, který potvrdil, že jeho předpovědi o budoucnosti jsou pravdivé.

Prozradil například, že Donald Trump bude znovu zvolen americkým prezidentem, že lidé se na Marsu ocitnou v roce 2028 a že roboti budou hlídat domy. Dále Noah dodal, že umělá inteligence bude obrovská, telefony budou stále větší a že zařízením dalšího desetiletí se stane Google Glass.

Zajímavé je, že Noah řekl, že byl sice vynalezen stroj času, ale že je držen v tajnosti. Odhalen bude až v roce 2028. Ještě dodal, že někdo jménem Ilana Remikee bude v roce 2030 americkou prezidentkou. Prohlásil také, že má důkazy, že všechny jeho předpovědi se stanou skutečností, ale že je nedokáže poskytnout kvůli paradoxům.

Je to fake?

Cestování v čase není podle vědců možné. Bez problémů se dá obelhat i detektor lži. Podle americké psychologické asociace většina psychologů souhlasí s tím, že detektor lži není příliš přesný a nedokáže odhalit všechny lži.

Navíc, Noahovi předpovědi jsou celkem nudné. Na chytrých brýlích totiž pracuje spousta společností, spotřebitelská poptávka se přesouvá směrem k větším telefonům a inteligentní domácí produkty jsou stále důležitější. Elon Musk zase plánuje, že v následujících deseti letech vyšle na Mars první lidi. Člověk nemusí přijít z budoucnosti, aby dokázal něco podobného předpovědět.

Také je podezřelé, že o osobě Ilana Remikee není na internetu ani zmínka. Pokud by se měla stát prezidentkou v roce 2030, znamená to, že se nejspíš narodila v roce 1993 v USA, ale ve výsledcích vyhledávání se nic o dané osobě neobjevilo.

muz z budoucnosti

Zdroj: iDropNews

Související články

Dnes nejčtenější

.