Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi milovníky počítačových her a zároveň máte slabost o hezké ženy, zbystřete. Na naše jablečné počítače se totiž již brzy dostane krásná archeoložka Lara Croft, za kterou si budeme moci zahrát ve hře Rise of the Tomb Rider: 20 Year Celebration.

Studio Feral Interactive dnes slavnostně oznámilo, že se hra, kterou jste si mohli zahrát pouze na konzolích a PC, konečně podívá i na macOS a Linux. Podle slov společnosti se vydání dočkáme již na jaře, což je jistě opravdu skvělá zpráva. Ještě lepší zprávou však je, že se hra na macOS objeví se vším dodatečným příběhem, který hru rozšiřoval skrze DLC.

Takto vypadá hra na konzolích:

Nebezpečí číhá na každém kroku

Jak už jsem naznačil v úvodním odstavci, ve hře Rise of the Tomb Raider se opět octnete v kůži archeoložky Lary Croft, se kterou budete hledat bájný artefakt, díky kterému lze získat nesmrtelnost. Artefakt se však nachází ve ztraceném městě Kitezh, do kterého je samozřejmě jednak velmi obtížné se dostat a druhak v něm na vás čeká plno nástrah.

Krom hlavní dějové linky si však můžete ve hře užít i další doplňkový obsah, mezi kterým naleznete například jakýsi Survival režim, ve kterém se klade důraz hlavně na kooperaci s druhým hráčem při řešení různých úkolů, či Extreme Survivor Challenge, ve kterém máte jediný úkol – přežít. Užijete si však i vyšetřování mýtické Baby Yagy, která terorizuje Sibiř.

V tuto chvíli bohužel neznáme žádné systémové požadavky na hru, přesné datum vydání a ani její cenu. Jelikož je však tento titul na konzolích hodnocen opravdu dobře, určitě byste si jej jakožto zatvrzelí hráči neměli nechat ujít. Díky tunám přídavku si totiž užijete opravdu mnoho hodin skvělé zábavy.

tomb raider

Zdroj: cultofmac

Související články

Dnes nejčtenější

.