Zavřít reklamu

Organizace zabývající se emotikony Unicode Consortium oznámila, že dokončila novou sadu 157 emoji, kterou mohou společnosti jako Apple během letošního roku implementovat do svých systémů. Ve skutečnosti se však jedná pouze o 77 nových emoji, protože některé mají více odstínů pokožky.

Jeremy Burge, pod jehož křídly je oblíbená webová stránka Emojipedia, zveřejnil ukázku nových emoji ve stylu Applu, aby ukázal, jak budou vypadat na zařízeních, jako jsou iPad, iPhone a Mac.

V sadě Emoji 11.0 se objeví několik nových účesů, například mužské a ženské tváře s červenými vlasy, kudrnatými vlasy, šedivými vlasy v mladším věku a bez vlasů. Dále narazíte na superhrdiny, případně znázornění různých aktivit, jako jsou šití, pletení, lakros, softball, frisbee, šachy a skateboarding.

Samozřejmě, nebudou chybět ani další zvířata a hmyz do sbírky, jako jsou klokan, papoušek, páv, labuť, ježek, lama, humr, hroch, mýval a moskyti. Z jídel zmíníme například hlávkový salát, mango či cupcake. A mezi nové předměty patří hasicí přístroj, toaletní papír či houbička.

Sada zvaná Emoji 11.0 bude součástí standardu Unicode 11.0, který vyjde v červnu. Potom se nové emotikony objeví na mobilech nejspíše v srpnu či v září, takže očekávejte, že na iPhonech a iPadech budou až s příchodem iOS 12.

emoji 04

Zdroj: MacRumors

Témata: , , , , , , , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.