Zavřít reklamu

Studio vyvíjející mobilní hry Jam City tento týden zveřejnilo první trailer na mobilní hru Harry Potter: Hogwarts Mystery, která brzy vyjde pro iOS a Android zařízení. Studio navíc odhalilo několik nových detailů, které se povedené RPG hry týkají.

Americké studio Jam City, o kterém jste mohli slyšet ve spojení s mobilní hrou Futurama: Worlds of Tomorrow, prozradilo, že zažijete život na škole čar a kouzel v Bradavicích v roli studenta.

Pokud jde o příběh, ocitnete se v osmdesátých letech, tedy v době, kdy se narodil Harry Potter. Vše se tedy odehrává ještě v době, než do Bradavic dorazí samotný Harry Potter. Vytvoříte si vlastního studenta, přidělíte mu domácího mazlíčka a užijete si v jeho roli studentský život. Vašim úkolem bude získat si přátele, odstranit ze svého okolí nepřátele, chodit na hodiny s profesorem Snapem či Hagridem a naučit se kouzlit. Zlepšováním dovedností odemknete nová místa, kouzla a další magické schopnosti.

Společnost Jam City uvádí, že hra by měla vyjít na jaře letošního roku. Přesné datum se ještě objeví, ale pokud se chcete podívat, jak to bude v mobilní hře vypadat, tak zhlédněte trailer výše.

harry potter fb

Zdroj: MacRumors

Související články

Dnes nejčtenější

.