Zavřít reklamu

Apple před malou chvílí vydal již šesté (veřejné) beta verze systémů iOS 11.2.5 a tvOS 11.2.5, které jsou určeny jak registrovaným vývojářům tak i testerům. Zatímco v případě nového tvOS neznáme žádné novinky, které by přinášel, tak s iOS 11.2.5 se Siri naučila automaticky přehrávat denní zpravodajství jako podcasty. Očekává se také, že Apple do iOS 11.2.5 přidá rozšířené možnosti správy baterie resp. přesné informace o stavu baterie a o tom, jestli použitý akumulátor již snižuje výkon procesoru.

Novou betu iOS 11.2.5 si můžete stáhnout v Nastavení –> Obecné –> Aktualizace softwaru. Je ovšem potřeba mít na iPhonu nahraný profil, který jako můžete získat na stránkách developer.apple.com nebo jako veřejní testeři na stránkách beta.apple.com.

Nový tvOS 11.2.5 Beta 6 a Public Beta 6 si stáhnete jedině s nainstalovaným vývojářským profilem, který lze na Apple TV (2015) nebo Apple TV 4K nainstalovat skrze Xcode. Profil stejně jako v případě iOS získáte buďto v Apple Developer centru nebo po přihlášení do Apple Beta Software programu. Aktualizaci pak najdete v Nastavení -> Systém -> Aktualizace softwaru.

iOS-11.2.5-Beta-6

Související články

Dnes nejčtenější

.