Buďte vždy online s WiFi adaptérem od Xiaomi

S přenosným WiFi adaptérem Xiaomi pro vás nebude problém vytvořit si WiFi síť rychle a snadno kdekoliv a kdykoliv – stačí mít počítač s internetovým připojením. Web GearBest nabízí čtenářům LsA WiFi adaptér Xiaomi za skvělou cenu.

Tisková zpráva: Tento nenápadný přenosný WiFi adaptér od společnosti Xiaomi dokáže vytvořit WiFi síť prakticky kdekoliv – stačí ho zapojit do počítače, disponujícího internetovým připojením. Po připojení vašich mobilních zařízení k vytvořené WiFi síti si už nemusíte dělat starosti s nadměrnou konzumací mobilních dat. Adaptér se pyšní opravdu malým designem, díky kterému ho můžete připnout na vaši klíčenku. Umožňuje také synchronizaci zařízení a sdílení souborů, je kompatibilní se standardy IEEE 802.11n, 802.11g a 802.11 b.

Čtenáři LsA mají možnost zakoupit WiFi adaptér Xiaomi v černé barvě na webu GearBest za 85 korun namísto obvyklých 168 korun – stačí zadat kód NyearCZ17.

Tip: Vzhledem k nízké ceně produktu nebudete platit daň ani clo. GearBest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

*Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Specifikace:

Rozhraní: USB 2.0
Přenosová rychlost: 150Mbps
WiFi protokol: 802.11b/n/g
Váha: 0,005 kg
Rozměry: 3,7 x 1,7 x 1 cm

|
3
Leitz

Diskuze

  Nějak se mi to nezdá teda . Nejde o cenu nebo tak ale pochybuju že stačí pouze zapojit do PC které je připojené k internetu a že by mi pak šlapal net třeba na iphonu 😉 to bude chtít nejspíš nějaký heslo ne ? Pokud by to bylo tak jak to uvádíte v článku tak by mi to dost pomohlo v práci. Díky za odpověď

  Reagovat

  Tak hlavne chapu ze nekdo se nachazi v takove situaci .. ale cela koncepce pripojeni k internetu je v dnesni dobe postavena spis naopak .. ze telefon je pripojeny k netu a k nemu se pripoji notebook. Tudiz je to sikovna vecicka ale nebude mit tak velke uplateni asi..

  Ale zajimave.. (dokazu si predstavit ze mate jeden lan kabel k internetu a dva notebooky)

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz