Zavřít reklamu

V loňském roce jsme mnohým z vás vnukli myšlenku netradičního adventního kalendáře, který pomáhá potřebným. Chtěli bychom abyste se spolu s námi i v letošním roce zapojili. Odměnou vám bude nejen skvělý pocit, ale 24. 12. najdete na LsA stejně jako každý rok také zajímavý dáreček, kterým se vám odměníme. Věříme, že následující myšlenka adventního kalendáře vás dokáže nadchnout a skutečně se do ní zapojíte.

Každý den od 1. 12. si odložte nějakou částku. Může to být jediná koruna nebo klidně mnohonásobně víc. Každý den až do Štědrého dne si odložte nějakou částku a 24. 12. když budete nedočkavě čekat na stromeček, tak hned ráno vše co jste si odložili pošlete nebo odneste, kam vás jen napadne. Může to být jakýkoli útulek pro zvířátka, zoologická zahrada, dětský domov, charita nebo zkrátka cokoli co je vašemu srdci nejbližší. LsA a nově také Text Factory již roky podporuje Slovenské útulky pro pejsky, ale vy si samozřejmě vyberte cokoli, co chcete podpořit a udělejte to. Berte to jako váš Vánoční dárek pro nás a splňte nám toto přání.

I kdybyste si řekli, že odložíte jen jednu jedinou korunu každý den, tak si vezměte, že na LsA zavítá 700 000 reálných uživatelů dle měření netmonitor.cz. Kdyby to udělal skutečně každý, tak darujeme 16 800 000Kč na dobrou věc! To znamená, že i kdybyste se rozhodli dávat jen jednu jedinou korunu každý den bokem, má to smysl! Děkujeme!

lsacharita

Dnes nejčtenější

.