Zavřít reklamu

Apple v nových reklamách názorně ukazuje, že Face ID je po všech stránkách dokonalé

|
Kategorie:iPhone
Diskuze (1)

Apple dnes na svém YouTube kanálu zveřejnil několik reklamních spotů na iPhone X, v nichž vyzdvihuje řadu zajímavých funkcí jako Face ID a Animoji. Jablečná společnost v 38sekundovém videu zvaném Animoji Yourself ukazuje například funkci Animoji Karaoke, díky které 3D emoji vypadají jakoby zpívaly populární písničky.

V reklamě animoji zpívají skladbu All Night od rappera Big Boi. Uživatelé na Twitteru, Redditu a dalších sociálních sítích hojně sdíleli zpívající animoji, avšak zájem o funkci už není tak obrovský jako po zahájení prodeje iPhonu X.

Dále Apple zveřejnil propagační videa na Face ID, ve kterých vysvětluje, že díky systému se dá telefon odemknout pouhým pohledem.

Další 15sekundová videa se zaměřují na konkrétní funkce Face ID. Systém dokáže pracovat ve tmě a přizpůsobit se změnám tváře, například když si dáte make-up či brýle, tak Face ID vás i přesto dokáže rozpoznat.

Apple také na svém kanadském YouTube kanálu zveřejnil video, které ukazuje, jak se dokáže Face ID přizpůsobit změnám a jak pracuje s růstem obličeje. Podobá se videu Know When You Change, které najdete na americkém YouTube kanálu.

Cupertinská společnost bude přehrávat reklamní spoty v televizi, na webu i na sociálních sítích, jako je Instagram.

Zdroj: MacRumors

|
1
Leitz

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Leitz