Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi jedince, kteří nevlastní iPhone X a raději zůstali u osvědčených klasik, jako je například iPhone 5S nebo 6, možná postrádáte Animoji. Věděli jste ale, že i na starší zařízení existuje jakási náhražka? Jedná se o aplikaci Supermoji od společnosti I Love IceCream Ltd. Supermoji je náhražka za Animoji, které můžete najít na iPhonu X. Samozřejmě, jak už to u napodobenin bývá, nefungují totožně jako originál a navíc k tomu, momentálně žádná jiná zařízení, kromě nové „desítky“, nemají TrueDepth kameru, kterou Animoji vyžadují. Aplikace tedy není stoprocentní, ale i přesto si s ní můžete užít kupu srandy. Pojďme se na Supermoji podívat trošičku blíže.

Dostupní Animoji

Po stažení aplikace se můžete těšit na 6 známých Animoji – pandu, roztomilé hovínko, kočku, mimozemšťana, psa a kuře (viz galerie). Jak jsem psal již v úvodu, aplikace není úplně stoprocentní, ale pro účel zábavy funguje skvěle. Přece jen, využívá čistě vaší obyčejné FaceTime kamery, která neumí s vaším obličejem takové kouzla, jako TrueDepth kamera. Animoji sice reagují na různé detaily, jako je například mrknutí, otevření a pohyb pusy a lícních kostí, ale pohyby očima zde úplně nečekejte. Animoji si samozřejmě můžete buď nahrát pomocí červeného tlačítka a nebo se můžete přepnout pomocí ikonky fotoaparátu do režimu focení a vaše Animoji zachytit jen na fotku. Finální výsledek poté můžete buď sdílet na sociální sítě (Facebook, Instagram, Messenger a ostatní) a nebo jej můžete jednoduše uložit do galerie.

Efekty a masky

Mimo to, že si v dolní nabídce můžete zvolit masky, můžete si také vybrat pozadí a efekty. V pozadích najdete několik barev a motivů, které mohou zpříjemnit váš výsledný obrázek nebo video. Také v aplikaci Supermoji najdeme efekty – sněžení, déšť, chrlení ohně, srdíček. duhy a bublin. Efekty, pomocí kterých můžete něco chrlit vyvoláte tak, že otevřete pusu. Tyto efekty poznáte podle poznámky Open your mouth, která se vždy, když je k dispozici, zobrazí.

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, jestli aplikace Supermoji stojí za vaše stažení, možná by vám v tom mohlo pomoct tohle video, ve kterém se taktéž dozvíte vše potřebné:

supermoji_fb

Související články

Dnes nejčtenější

.