Zavřít reklamu

Pokud se vám někdy stalo, že jste si chtě nechtě vymazali zprávy z vašeho iPhonu a chcete je dostat zpět, zcela jistě víte, že pokud nemáte zálohu – máte většinou smůlu. Naštěstí se zde ale jeví ještě jedna možnost záchrany, a to software Recover od společnosti dr.fone, který z vašeho zařízení dokáže vytáhnout jak smazané zprávy, tak i kupu dalších souborů. Tento software je jedničkou na trhu a tvrdí, že soubory, které jste ztratili, zdaleka ztraceny nejsou.

dr.fone software pro obnovení iOS zařízení

Tento software se pyšní tím, že nemá v obnovování souborů z operačního sysému iOS konkurenci. Dokáže obnovit data, o které jste přišli například nechtěným smazáním, spadnutím systému, zapomenutím hesla, virem, poškozením nebo ukradením. Mezi další, méně časté případy patří smazání dat po uvedení telefonu do továrního nastavení, po aktualizování iOS nebo po odstranění jailbreaku z telefonu. Program spolupracuje s velkou většinou zařízení s iOS – od iPhonu 4, po všechny modely iPadů až po iPod Touch 5.

podporovana_zarizeni_drfone

Recover od dr.fone dokáže obnovit mimo zpráv také většinu ostatních dat – kontakty, fotky, zprávy a přílohy z všemožných chatovacích aplikací (Messenger, WhatsApp), poznámky, kalendáře, historii volání a mnoho dalších. Abyste mohli obnovu těchto souborů provést, potřebujete jakýkoliv Mac nebo počítač. Recover má tak nízké minimální požadavky, že v dnešní době je splňuje už každé stolní zařízení.

Tento software pro obnovení dat používá tři metody. Prvně prohledá samotné zařízení, poté se pokusí najít data v iTunes a nakonec se podívá na iCloud. Při použití programu Recover se můžete těšit na jednoduché a intuitivní ovládání. Budete mít k dispozici náhled všech obnovených položek před tím, než je obnovíte. Samozřejmě aplikace slibuje 100% bezpečnost. V případě, že vás tato nabídka zaujala a nebo v případě, že jsou vaše data, které jste ztratili hodnotná a software si chcete koupit, můžete tak učinit na stránkách dr.fone. Roční licence vyjde na $59.95 a doživotní licence pak na $69.95. Pokud byste si chtěli vyzkoušet 30 denní trial verzi, můžete, nedostanete se ale k obnově souborů přímo do počítače, nýbrž jen k jejím náhledům.

Obnovení zpráv z iPhonu

Z tohoto odkazu si koupíme a stáhneme program dr.fone Recover, po stažení aplikaci nainstalujeme. Program otevřeme a zvolíme možnost Recover. Poté připojíme telefon k počítači. V případě, že máme k počítači připojených více zařízení se nás program dotáže, které zařízení chceme připojit, zvolíme tedy iPhone. Po chvilce se zařízení připojí a na další obrazovce si můžeme zvolit, které soubory pro obnovení hledáme. V případě zpráv zvolíme Messages & Attachments (pro Messnger – Messenger & Attachments, atp.) Poté klikneme na Start Scan v pravém dolním rohu a vyčkáme, než se naše zařízení analyzuje. Po skončení analýzy se zařízení začne skenovat. Sken může nějakou dobu trvat. Nezapomeňte, že po dobu skenování nesmíte zařízení odpojit z počítače. Jakmile se sken dokončí, jednoduše si zvolte, které zprávy a přílohy chcete obnovit do počítače a klikněte na Recover to Computer. Nyní už stačí jen zvolit cestu, kde se obnovené soubory zkopírují a je hotovo.

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o obnovení smazaných dat, navštivte příručku přímo od dr.fone, která se nachází na tomto odkazu.

dr_fone_fb

 

Související články

Dnes nejčtenější

.