• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Jak z iPhonu obnovit smazané Facebook zprávy, když nemáte zálohu

  Pokud se vám někdy stalo, že jste si chtě nechtě vymazali zprávy z vašeho iPhonu a chcete je dostat zpět, zcela jistě víte, že pokud nemáte zálohu – máte většinou smůlu. Naštěstí se zde ale jeví ještě jedna možnost záchrany, a to software Recover od společnosti dr.fone, který z vašeho zařízení dokáže vytáhnout jak smazané zprávy, tak i kupu dalších souborů. Tento software je jedničkou na trhu a tvrdí, že soubory, které jste ztratili, zdaleka ztraceny nejsou.

  dr.fone software pro obnovení iOS zařízení

  Tento software se pyšní tím, že nemá v obnovování souborů z operačního sysému iOS konkurenci. Dokáže obnovit data, o které jste přišli například nechtěným smazáním, spadnutím systému, zapomenutím hesla, virem, poškozením nebo ukradením. Mezi další, méně časté případy patří smazání dat po uvedení telefonu do továrního nastavení, po aktualizování iOS nebo po odstranění jailbreaku z telefonu. Program spolupracuje s velkou většinou zařízení s iOS – od iPhonu 4, po všechny modely iPadů až po iPod Touch 5.

  Recover od dr.fone dokáže obnovit mimo zpráv také většinu ostatních dat – kontakty, fotky, zprávy a přílohy z všemožných chatovacích aplikací (Messenger, WhatsApp), poznámky, kalendáře, historii volání a mnoho dalších. Abyste mohli obnovu těchto souborů provést, potřebujete jakýkoliv Mac nebo počítač. Recover má tak nízké minimální požadavky, že v dnešní době je splňuje už každé stolní zařízení.

  Tento software pro obnovení dat používá tři metody. Prvně prohledá samotné zařízení, poté se pokusí najít data v iTunes a nakonec se podívá na iCloud. Při použití programu Recover se můžete těšit na jednoduché a intuitivní ovládání. Budete mít k dispozici náhled všech obnovených položek před tím, než je obnovíte. Samozřejmě aplikace slibuje 100% bezpečnost. V případě, že vás tato nabídka zaujala a nebo v případě, že jsou vaše data, které jste ztratili hodnotná a software si chcete koupit, můžete tak učinit na stránkách dr.fone. Roční licence vyjde na $59.95 a doživotní licence pak na $69.95. Pokud byste si chtěli vyzkoušet 30 denní trial verzi, můžete, nedostanete se ale k obnově souborů přímo do počítače, nýbrž jen k jejím náhledům.

  Obnovení zpráv z iPhonu

  Z tohoto odkazu si koupíme a stáhneme program dr.fone Recover, po stažení aplikaci nainstalujeme. Program otevřeme a zvolíme možnost Recover. Poté připojíme telefon k počítači. V případě, že máme k počítači připojených více zařízení se nás program dotáže, které zařízení chceme připojit, zvolíme tedy iPhone. Po chvilce se zařízení připojí a na další obrazovce si můžeme zvolit, které soubory pro obnovení hledáme. V případě zpráv zvolíme Messages & Attachments (pro Messnger – Messenger & Attachments, atp.) Poté klikneme na Start Scan v pravém dolním rohu a vyčkáme, než se naše zařízení analyzuje. Po skončení analýzy se zařízení začne skenovat. Sken může nějakou dobu trvat. Nezapomeňte, že po dobu skenování nesmíte zařízení odpojit z počítače. Jakmile se sken dokončí, jednoduše si zvolte, které zprávy a přílohy chcete obnovit do počítače a klikněte na Recover to Computer. Nyní už stačí jen zvolit cestu, kde se obnovené soubory zkopírují a je hotovo.

  Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o obnovení smazaných dat, navštivte příručku přímo od dr.fone, která se nachází na tomto odkazu.

   

  Leitz
  Vstoupit do diskuze

  Diskuze

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  Další články

  26 netradičních tapet, kterými zajímavě zvýrazníte horní výřez iPhonu X
  Tipy na dárky pro dámy aneb obaly od Guess a Bling My Thing se slevou
  8 skvělých iOS a iMessage aplikací, které dnes stáhnete zcela zdarma (11.12.2017)
  Apple vám nyní doručí iPhone X už do 2 dnů
  3 hlavní důvody, proč uživatelé Androidu zvažují přechod na iPhone
  iPhone 6s back icon
  Je váš starší iPhone o poznání pomalejší? Výkon mu vrátíte výměnou baterie
  Face ID vs. odemykání obličejem v telefonech s Androidem. Které je přesnější a rychlejší?
  Recenze iPhone X: vstupenka do nového desetiletí iPhonů
  6 zajímavých aplikací z App Store, které by vám neměly tento týden uniknout (3.12. – 10.12. 2017)
  iPhone Xc: představí Apple levnou alternativu iPhone X?
  Příští rok dostanou všechny iPhony horní výřez po vzoru iPhonu X, shodují se další analytici
  8 skvělých iOS aplikací, které dnes stáhnete zcela zdarma (8.12.2017)
  Apple začal snižovat objednávky komponentů pro iPhone X, pokles prodejů se přesto očekává nejdříve v březnu
  Mobil Pohotovost přináší speciální ceny iPhone 8 a iPhone 8 Plus pro naše čtenáře!
  Dohoda o dodávce OLED displejů pro iPhone X je na dobré cestě, tvrdí LG
  Více než polovina fotografií na Flickru byla letos vyfocena na iPhone
  Podle nejnovější studie vám iPhone při měření chůze nezapočítá zhruba pětinu kroků, vše však jeho chyba není
  7 aplikací pro iPhone, iPad a iPod touch, které dnes stáhnete zcela zdarma (7.12.2017)
  HighSky - Obchodujte online