Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jiri Novak Kdyby nebyl Jailbreak, tak bych si snad časem zvolil i androida ? Už jen pro tweak na vypnutí wifi a bluetoothu z control centra bych zabíjel. A upravit tu nemožnou aplikaci hudby

  A je už konečně jailbreak na iOS 10.3.3? Mam iPhone 6 a cekam na nej asi 100 let

  Jailbreak jsem využíval už od mého prvního iPhonů 4 až doposud. Naposledy jsem si jailbreak nainstalovat na iPhone 6s Plus ale po chvíli jsem ho odstranil. Teď mám iPhone 7plus a také bez jailbreaku. Za pár dní budu mít iPhone X a rozhodně do něj jailbreak nenainstaluji. Nemá to smysl, telefon je zasekaný, pomalejší a je náchylnější k hackerským útokům. :-)

  Jo a pokud vám jde jen o to mít placené aplikace zdarma, tak si stačí do telefonu z googlu nainstalovat tutu helper a můžete stahovat dle libosti vše zadarmo. Aplikaci stačí podepsat v profilu jako důvˇerohodný vývojář.

  Popravdě poprvé právě u Xka mě Jailbreak nechybí. Jistě vždy je co vylepšovat, ale u Xka s gesty a probuzením obrazovky dotykem prstem na displej už jaksi těch tweaků není mnoho kvůli kterým bych teď dělal JB. X je absolutně boží a jedná se suverénně o nejlepší telefon jakej jsem kdy měl a mám u něj zase ten pocit jako když jsem poprvé držel v ruce iPhone 4 ?.

  Dostal jsem iPhone X 256, tak si rikam, ze to bude super.
  No, neumi to nahravat hovory a vsecha raseni jsou „konferencni hovor do tramtarie“ ci „pripojit diktafon“.

  Pomuze mi jailbreak abych mel tuhle zakladni funkci?
  Aby to nahravku poslalo na google drive (nebo klidne na icloud) a cestou prepsalo na text (v aplikaci za $5 jednorazove) je asi scifi?

Vložte vlastní komentář

celý text