Zavřít reklamu

Jednou z nových vlastností, které jsou součástí nového iPhonu X, je nový vyzváněcí tón, který se nazývá Reflection. Až doteď mely všechny nové iPhony stejný vyzváněcí tón Opening, už od iOS 7. Reflection je nejen exkluzivní, ale je také nastaven ve výchozím nastavení. Pokud si plánujete pořídit iPhone X, v případě, že vám někdo zavolá, bude okolí jednoduše vědět, že zrovna vy máte novou „desítku“.

Nový vyzváněcí tón je samozřejmě exkluzivita, ale ne každému se může líbit, a proto je v nastavení stále možnost vrátit se zpět na všem známé vyzvánění Opening. Pokud se rozhodnete vyzváněcí tón změnit, můžete tak učinit v nastavení v záložce Zvuk -> Vyzvánění. Mělo by zde být dostupné i vyzvánění Marimba, které bylo představeno v roce 2007. Se skutečností, že Apple vytvořil vyzvánění, které je speciální pro jedno zařízení, se setkáváme poprvé.

Dávejte si ale pozor, v případě, že při prvotním nastavení iPhonu X zvolíte obnovu z iCloudu, vaše vyzvánění bude stejné, jako na vašem předchozím zařízení. Proto si nové vyzvánění budete muset změnit ručně v nastavení. Pro připomenutí, oficiální prodeje iPhonu X startují už tento pátek, 3. listopadu.

Zde si můžete poslechnout nový vyzváněcí tón Reflection:

vyzvaneni u kontaktu iPhone FB

Zdroj: 9to5mac.com

Související články

Dnes nejčtenější

.