Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Neptune
Neptune je užitečná iOS aplikace s jednoduchým a elegantním uživatelským rozhraním. Slouží k monitoringu vašeho systému. Zvládne sledovat hodnoty, jako je využití RAM, stav sítě, úložiště nebo baterie.

[appbox appstore id1215653304 oldprice=“29Kč“]

Basic Calc Pro
Kalkulačka Basic Calc Pro pro iOS se soustředí na ty nejpodstatnější základy. Nabízí záznam početní historie, intuitivní design a naprostou absenci reklam.

[appbox appstore id821421514 oldprice=“59Kč“]

Rabbit – Habit Reminders
Chcete pravidelně cvičit? Uklízet? Pít více vody? Osvojit si ty správné návyky bude s aplikací Rabbit hračka. Upozorní vás na cokoliv, kdykoliv a tolikrát za den, kolikrát si určíte.

[appbox appstore id1150851242 oldprice=“29Kč“]

Blue Light Therapy
Aplikace Blue Light Therapy využívá přirozené procesy vašeho mozku k tomu, aby vám pomohla se snáze a rychleji probudit. K probuzení jí postačí pouhé čtyři minuty, v noci vám zase pomůže lépe usnout a uvolnit se.

[appbox appstore id537446731 oldprice=“59Kč“]

PicNavi
Pic Navi je aplikace, která vám umožní na mapě zobrazit trasy k místům, kde byly zachyceny vaše fotografie. Lokace můžete ručně upravit, přidat nebo naopak odebrat GPS informace.

[appbox appstore id888556973 oldprice=“89Kč“]

Don’t Run with a Plasma Sword

Vyběhněte zachránit svět v této zábavné poctě retro sci-fi filmům. Proběhněte všemi úrovněmi se stupňující se náročností a bojujte s nepřáteli.

[appbox appstore id479907900 oldprice=“59Kč“]

SpacePortal – Augmented Reality

Zamilovali jste si hru Pokémon-GO? Pak si zamilujete i tuto hru, využívající principy rozšířené reality. Mimozemšťané používají vesmírné portály k tomu, aby se dostali do našeho světa. Dokážete ubránit své území?

[appbox appstore id1243728982 oldprice=“29Kč“]

Související články

Dnes nejčtenější

.