Zavřít reklamu

Zahájení prodeje iPhonu X se nezadržitelně blíží a téměř netrpělivě už klepe na dveře. Do odstartování předobjednávek zbývá něco málo přes 2 týdny, a tak se i marketingové oddělení Applu začíná ve velkém na vypuštění jednoho z nejvýznamnějších iPhonů připravovat. V poslední dnech se totiž v největších městech světa začaly objevovat doslova gigantické reklamní plakáty vyobrazující právě nový iPhone X v celé své kráse.

Billboardy se objevily v Torontu, Londýně, Tokiu, San Franciscu a několika dalších významných městech po celém světě. Například v uživateli turnaround_ z Redditu se podařilo v Torontu vyfotit dva muže, jak iPhone X v obřím měřítku malují a snaží se tak zachytit jeho věrnou podobu.

V Londýně se pak billboard objevil na Boxpark Shoreditch, což je obchod ve východním Londýně, který byl postaven z rekonstruovaných přepravních kontejnerů. Místní oblast je známá díky různým obchodům, galeriím, kavárnám, restauracím a nedaleko se také nachází reseller Applu Shoreditch Macs, který zajišťuje opravy Maců a prodává pro ně různé díly.

Naproti tomu v Tokiu zvolil Apple trochu jiný formát než v ostatních metropolích. V tamní čtvrti Harajuku totiž nechal vystavit hned několik billboardů vyobrazující iPhone X vedle sebe, čímž jednoznačně upoutá pozornost kolemjdoucích. Denně tan padne na iPhone X rozhodně několik tisíc pohledů, protože Harajuku je pro návštěvníky zajímavý různými butiky, restauracemi, kavárnami i mezinárodními řetězovými obchody.

Související články

Dnes nejčtenější