Zavřít reklamu

Napadá vás, jak lépe zrecenzovat kvalitu fotoaparátu iPhonu 8, než se s ním vydat na nejrůznější místa a fotit? Pravděpodobně ne, lepší způsob totiž nenajdete. Přesně této myšlenky se při recenzování fotoaparátů iPhonu 8 Plus přidržel i fotograf portálu CNET James Martin. Při testování fotoaparátu tak celé tři dny cestoval a fotil, aby si o něm udělal co možná nejpřesnější obrázek.

Počet fotografií, který se po třech dnech strávených cestováním kolem San Francisca na displeji rozsvítil, byl skoro až neskutečný. Martin dokázal za pouhých 72 hodin nafotit více než 2000 snímků za různých podmínek. Je tedy jasné, že si o kvalitě fotoaparátu udělal obrázek více než slušný. A jaké je tedy jeho stanovisko? Ohromující.

Pár ukázek fotografií z iPhonu 8 Plus. Pokud vás fotografie uchvátily, podívejte se na jejich zbytek zde:

Neunikne vám žádný detail

Přesně tak totiž popsal Martin své pocity po třech dnech s iPhonem 8 Plus, který dostává fotoaparáty iPhonů zase na úplně jinou úroveň. Fotografie s ním vyfocené jsou totiž podle Martina bohatší na barvy a detaily. Velkou zásluhu při celém procesu fotografování přičítá hlavně čipu A11 Bionic, který s fotoaparátem spolupracuje opravdu fenomenálně. Fotoaparát iPhonu 8 Plus tak může v některých případech zdatně konkurovat i klasickým zrcadlovkám.

Obrovský posun vidí Martin i v nových možnostech režimu Portrét. Ten totiž nově nabídne různé možnosti rozostření pozadí a osvětlení. Focení osob tak bude na iPhonu 8 Plus zase o něco úchvatnější, což si mnozí z nás po loňském představení režimu Portrét snad už ani nedokážeme představit.

„Moje fotografie vypadají stejně, jako je vidělo mé oko v realitě. Obrazy jsou opravdu přesně takové, jak si je pamatuji,“ uzavřel fotograf.

Je tedy jasné, že se Applu podařilo vytvořit z fotoaparátu iPhonu 8 Plus a potažmo i iPhonu 8 opravdu úžasný kousek, kterým žádný milovník kvalitní fotografie rozhodně nepohrdne.

Zdroj: CNET

Související články

Dnes nejčtenější