Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak jestli bude ten Huawei vypadat jak na fotkách tak to je velice pěkný :) Hlavně teda ta přední strana vypadá suprově , záda se mi u nich nikdy nelíbila naposled u huawei P6 a P7 tohle se mi nelíbí už . Ale tak jako Huawei jel vždycky se čtečkou na zádech a pojede asi i dál ale proč ne tu možnost má :)

  Když se Huawei sníží k takové „podpásovce” tak má asi v gatích naděláno. Navíc když se někdo k tomuto sníží tak u mě nebudí důvěru, analogicky Škoda vs. Hundai. Škodovka je mi volná ale Hundai se mi ekluje právě kvůli podobným útočným reklamám (které jsou navíc úplně mimo). Ale to je jen můj názor

  Vnímám to uplně stejně. Apple si může jít svou cestou, zatímco značka jako Huawei musí parazitovat na úspešnější značce. Přesně mě napadlo to srovnání Škoda vs „Hjondé“. Už kvůli té reklamě, bych si nikdy Hyundai nekoupil

  šak ale nikto to nevyskúšal ešte poriadne a už všetci že je to zle ? Ten debilný Huawei nech spraví niečo poriadne a nie sa priživovať ! Idioti čínsky. Samsung a Apple to je proste úplne niekde inde a nie tuto nejaký Huawei !

  Adrián Vrtel Áno ? Aj Dacia má vysoké predaje ale BMW je o 300 svetelných rokov inde ? (nehovorím že je Dacia zlá ale proste má inú cieľovú skupinu ) ? To iste aj Huawei proste ide cenou maximálne dole ako aj Dacia ?

  Nevím ale Huawei s ničím převratným nepřišel…tak by měl mlčet ?

  Možná vydali…jenže apple to vydal o 2 dny později protože se drží data, kdy se představil světu iPhone první generace.
  Takže stále nic převratného…navíc fotil jsem jak s P9 tak s iPhone 7 plus a musím říct,že iphone má dle kvality fotky stále navrch.Huawei jsem tím něják neutrážel, kdybych si měl koupit mobil s Androidem,kupuji Huawei ?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.