• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Jak se budou pořizovat screenshoty na iPhonu X, když nemá Home Button?

  Občas nastane situace, kdy potřebujete vyfotit aktuální obrazovku telefonu, abyste ji například poslali svému kamarádovi přes iMessage. Pořízení screenshotu na iPhonu je více než jednoduché. Doposud se na všech modelech iPhonů a iPadů používal stejný způsob – stačilo současně stisknout postranní zamykací tlačítko a Home Button. Jak se ale budou pořizovat screnshoty na iPhonu X, když žádné domovské tlačítko už nemá?

  V první řadě budete muset počkat do 3. listopadu, než se vám dostane iPhone X do rukou. Ano, jsou to skoro dva měsíce, ale nedá se nic dělat. Až budete mít iPhone X u sebe, pravděpodobně pořizování screenshotu nebude to první, co na něm budete dělat. Věřte však, že nastane okamžik, kdy budete potřebovat vyfotit obrazovku a nebudete vědět, jak na to. Ale proto jsme tady my, abychom vám poradili.

  Pro pořízení snímku aktuální obrazovky iPhonu X stačí stisknout zároveň tlačítko pro zvýšení hlasitosti na levé straně zařízení a zamykací tlačítko na pravé straně. Pravděpodobně vás ještě napadá otázka, jak bude screenshot vypadat, když je v horní části výřez pro přední kameru a senzory. Vývojář Guilherme Rambo nám ale ukázal i to a vy můžete vidět výsledek níže.

  iPhone X screenshot

  Leitz

  Diskuze

   neni náhoodu toto screeshotovanie tym istym sposobom riešené už na iphone 7??(kedze homebutton sa stlacit neda je len dotykove s heptickou odozvou) 🙂

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online