Zavřít reklamu

Nový iPhone X byl dnes jednoznačně nejskloňovanějším slovem. Už během včerejšího večera jsme na internetu a sociálních sítích nečetli prakticky o ničem jiném. Zatímco někteří nový telefon z dílny Applu obdivují a už nyní by si nejraději stoupli do fronty před Apple Store, druzí jej naopak odsuzují a nevidí v něm ani špetku revoluce. Je tu ale i třetí skupina, ta se nad iPhonem X jednoznačně baví a vymýšlí neustále další a další vtípky a právě ty nejlepší si nyní ukážeme.

Tím nejčastějším terčem posměchu je bezpochyby Face ID, tedy funkce rozpoznání obličeje. Apple sice není první, který s něčím podobným přichází, nicméně oproti konkurenci je právě Face ID jediná biometrická autentizační metoda, se kterou lze smartphone odemknout. Na rozdíl od snímače otisků prstů ale Face ID nebude moct využít každý, nebo se toho minimálně někteří obávají a vznikají tak podměty ke skvělý vtipům nebo jednoduchým komiksům

Vtípky z českého internetu:

Terčem posměchu se stala i cena, která atakuje částku 35 000 Kč, a tak se ani není čemu divit. Pokud na nový iPhone X nemáte, ale toužíte po něm, pak si můžete shánět kliniku, kde prodáte svoji ledvinu. Tedy alespoň podle většiny vtípků je právě dárcovství orgánů ten nejjednodušší způsob, jak nový telefon vydělat.

Vtipy ze zahraničí:

zdroj: TMBK, G.cz, 9GAG

Související články

Dnes nejčtenější