Známe přesné datum vydání iOS 11 a ostatních operačních systému od Applu

Pokud vám dnešní jablečná konference utekla a zajímá vás, kdy se konečně dočkáme oficiálního vydání všech jablečných operačních systémů, máte štěstí. Nám totiž ani tohle neuniklo a přesná data vám proto přinášíme.

Do svých kalendářů si poznamenejte datum 19. září. Přesně v tento den Apple vypustí svůj nový iOS 11, tvOS 11 a watchOS 4 pro všechny své uživatele. A že je se na co těšit. Všechny systémy totiž přináší celou řadu vylepšení a novinek, které určitě oceníte. iOS 11 dostal například zcela nové kontrolní centrum, které je pro ovladatelnost vašeho iOS zařízení daleko přívětivější. Můžete si v něm totiž nastavit takřka vše potřebné, aniž byste museli navštívit Nastavení.

Jestli jste hrdými vlastníky počítače Mac, u něj si budete muset na nový systém ještě pár dní počkat. Podle všech dostupných informací ho Apple vypustí „až“ 25. září. I u něj se však dočkáte mnoha zajímavých změn. Tak markantní, jako u iOS 11 však nebudou.

ios 11 fb

|
27
Leitz

Diskuze

  Lukáš Keveš
  Marián Majcoš Veľký

  a to je aky rozdiel ? sak to je uz oficialna verzia

  Reagovat

  žádný, sami v jiném příspěvku psali tohle: „jsou finálními verzemi nových jablečných systémů“. Ale jo, pokud budeme slovíčkařit, tak ten oficiální prostě nemáme, i když bude na 99,9 % stejný. 🙂

  prostě je to oficální verze pro dveloper účty a beta účt, GM ios 11 se dá předpokládat že bude totožný s oficiálem pro všechny uživatele takže není co řešit:)

  Antonín Jeřábek

  To máte ale Beta verzi, když oficiální verze pro veřejnost má vyjít 19.9 ne?

  Reagovat
  Peter Poľák

  Ale stále rovnaká chyba ako v betach aj po obnove nastavení, pri vypnutí alebo reštarte sa vynuluju nastavenia siete a skrije číslo robí to aj Vám podotýkam v nastaveniach je zobraziť moje číslo stále zapnuté …musím ho vypnúť a zapnúť

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz