Zavřít reklamu

V současné době mají přenosná zařízení jednu obrovskou nevýhodu. Ačkoliv jste věrní jedné jediné značce, v našem případě té s logem nakousnutého jablíčka, dostanete ke každému přístroji nabíječku zvlášť. Bohužel, nejde použít nabíječku od iPhonu na Apple Watch a nabíječku od MacBooku na iPhone. Ale na crowdfundingovém portálu Kickstarter se před několika dny objevil úžasný projekt zvaný OS Power Box. Jedná se o all-in-one dokovací stanici, která rychle nabije iPhone, iPad, Apple Watch i MacBook, aniž by nastal notoricky známý chaos s kabely a nabíječkami.

OS Power Box dokáže nabít všechna chytrá zařízení současně. Smartphone, tablet, inteligentní hodinky i notebook. Jedná se o poměrně malou krabičku, která je podle tvůrce elegantní, stylová a uživatelsky přívětivá. Přes dokovací stanici nabijete MacBooky i další notebooky s rozhraním USB-C. „OS Power Box nabízí rychlé, bezproblémové a bezpečné napájení,“ uvádí se na stránce Kickstarter. Pokud často cestujete, potom vás potěší i box, ve kterém je dokovací stanice uschována.

V posledních týdnech se nemluví o ničem jiném než o nastávajícím modelu iPhone 8. Ani v tomto případě není prémiový iPhone opomenutý. Tvůrce podotýká, že dokovací stanice je připravena i pro iPhone 8.

Jestliže si objednáte OS Power Box přes Kickstarter, zaplatíte pouze 95 USD (cca 2 100 Kč), přičemž do rukou se vám produkt dostane už v prosinci letošního roku. Samozřejmě vše záleží na tom, zda startup vybere potřebné peníze. Cílem projektu je vybrat 16 500 USD, což se nejspíše podaří. Do konce kampaně je ještě 21 dní a už je nasbíráno téměř 16 000 USD.

os power box fb

Zdroj: Kickstarter

Dnes nejčtenější

.