Zavřít reklamu

Apple včera začal vysílat svůj druhý televizní pořad Carpool Karaoke: The Series. První epizoda, ve které vystoupili Will Smith a James Corden, se na streamovací platformě Apple Music objevila včera večer a nechybí ani české titulky.

V premiérovém dílu se objevili James Corden a Will Smith, který zazpíval písničku Gettin‘ Jiggy Wit It. Dvojice si v autě zazpívala také populární skladbu Fresh Prince of Bel Air, kterou znáte z televizní show Willa Smitha vysílaného v letech od 1990 do 1996.

carpool karaoke will smith
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Pokud se nemůžete dočkat další epizody, budete si muset počkat až na další úterý, kdy se na Apple Music objeví druhý díl s jinými hosty. Délka jednotlivých epizod se liší, záleží vždy na tom, jaké je obsazení a jaký je obsah.

Ve spolujízdě se objeví následující celebrity: Will Smith a James Corden; Miley, Noah, Billy Ray a rodina Cyrus; Shakira a Trevor Noah; Sophie Turner a Maisie Williams z Her o trůny; Queen Latifah a Jada Pinkett Smith; John Legend, Alicia Keys a Taraji P. Henson; LeBron James a James Corden a další.

Carpool Karaoke: The Series je už druhá televizní show cupertinské společnosti určená pro předplatitele Apple Music. Prvním televizním seriálem Applu je Planet of the Apps, který vyšel v červnu.

carpool karaoke fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Zdroj: MacRumors

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější