Back to School je opět tady – Beats zdarma k vybraným Macům a iPadům

Apple každý rok nabízí speciální promoakci s názvem Back to school, během které dostanou zákazníci k vybraným produktům sluchátka Beats zdarma. Tato akce je tradiční v USA, Evropě a částečně také v Asii. V loňském roce se akce poprvé objevila i u nás a letos tomu nebude jinak. Co si pro nás Apple připravil tentokrát, a od kdy-do kdy bude akce platit?

Promo kampaň by měla začít od dnešního večera (v době psaní článku je ještě web apple.cz částečně mimo provoz). Apple nabízí k vybraným Macům a iPadům pro buď sluchátka Beats Solo3, BeatsX nebo Powerbeats3. Na sluchátka zdarma mají nárok všichni studenti, kteří se prokáží potvrzením o studiu (střední či vysoké školy), dále pak rodiče těchto studentů či samotní učitelé.

Mezi vybrané modely (které je třeba zakoupit skrze portál pro školství) patří nový MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac či Mac Pro. Na Mac Mini se akce nevztahuje. Co se iPadů týče, sluchátka Beats dostanete k 10,5″ a 12,9″ iPadu Pro. V základu k tabletům zákazníci dostanou BeatsX, za příplatek pak Powerbeats3 či Solo3. Zbylé modely iPadů se na akci nevztahují.

Detailní informace o podmínkách této akce budou k dispozici na oficiálních stránkách Applu – jakmile budou znovu spuštěny – zde.

apple-back-to-school-banner-2017

 

|
7
Leitz

Diskuze

  Pepa Mlejnek

  Letos uz i pro střední školy ?

  Reagovat
  Miloš Kos

  Neověřují statut studenta aspoň loni se po tom nikdo neptal a i teď co se koukám na podmínky tak potvrzení studenta může být vyžádáno ale jinak podmínky akce jsou stejné jako minulý rok.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz