Zavřít reklamu

Jak už jsem v minulosti několikrát napsal, server Kickstarter je obrovskou studnicí všelijakých bláznivých nápadů, ve kterých se však najdou i opravdové mistrovské kousky. Na jeden takový jsem dnes při návštěvě tohoto webu narazil a rozhodl jsem se, že se o něj s vámi prostě podělit musím. Jedná se totiž o kryt, který slouží zároveň jako druhý displej na zádech telefonu. Pojďme se na něj tedy podívat trochu blíže.

InkCase, jak se kryt jmenuje, je podle slov jeho stvořitelů inteligentní pouzdro pro iPhone 6, 6s, 7 a všechny jejich „pluskové“ varianty, který využij všichni dobrodruzi, podnikatelé, milovnicí selfie a mnoho dalších. Ve variantě Plus nabízí displej ve velikosti 5,2“, který se svým iPhonem propojíte pomocí Bluetooth. Ruku na srdce, displej není žádná retina a ani nic, co by úplně ladilo našemu oku, svou službu však určitě zastane na jedničku. Pokud byste na něm chtěli například číst různé elektronické knihy, fotit pomocí něj selfie za pomocí zadního fotoaparátu či zobrazovat nejrůznější webovky, určitě vám ale postačí. Je navíc odolný vůči vodě, což v kombinaci s iPhony 7 rozhodně oceníte. Obrazovka je navíc opatřena technologií absorbující sluneční paprsky, která by měla na přímém slunci výrazně zlepšit čitelnost a zamezit tak nepříjemným odrazům.

Poslouží i jako externí úložiště

Celý kryt pohání vestavěná baterie, která by měla podle slov výrobce vydržet při plné zátěži zhruba 2-4 hodiny (záleží na přesném typu krytu). Co se týká interního úložiště, i to v této zajímavé vychytávce naleznete. Pravda, není sice úplně obří, na pár fotek či videí v případě nouze však rozhodně postačí.

Kryty jsou vyráběny z těch nejtenčích a zároveň nejpevnějších materiálů, které mohou být na výrobu tohoto produktu použity. V každém materiálu je navíc zakomponována technologie BubblePro, která by měla tlumit případné pády a nárazy. Tělo telefonu se však při použití tohoto krytu nijak výrazně nezvětší. To potvrdili i první testeři, kteří prý nějaké výrazné nabytí telefonu vůbec nezaznamenali.

inkcase9
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Snadná úprava textů a obrázků

Jak už jsem řekl výše, telefon propojíte s krytem za pomocí Bluetooth a aplikace, kterou InkCase nabízí. Ta by měla být podle slov autorů zpracována opravdu znamenitě a měla by umožňovat poměrně širokou škálu různých úprav u textů či fotografií zobrazovaných na displeji.

inkcase12
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Pokud tedy hledáte čtečku na eknihy, chcete se fotit zadním fotoaparátem vašeho iPhone, nebo se vám stala nehoda a váš primární displej si z nějakého důvodu opravit v dohledné době nemůžete, určitě je tento kryt řešení. Na Kickstarteru se do podpory totoho projektu k dnešnímu dni zapojilo přesně 1109 lidí a téměř pětkrát překročili požadovaný donate. Je tedy možné, že se této novinky už v blízké době dočkáme na některých zahraničních eshopech a postupem času i u nás.

inkcase-fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější