Zavřít reklamu

O polovinu levnější studentské členství Apple Music představil kalifornský gigant poprvé minulý rok v květnu. V listopadu si pak zlevněnou Apple Music mohli zařídit i studenti z dalších 25 zemí světa. Zatímco ale Spotify u nás už studentské členství nabízí, Apple svou streamovací službu českým studentům ještě nezlevnil. To by se však mohlo brzy změnit.

Na oficiálních stránkách Applu totiž naleznete veškeré informace o studentském členství Apple Music v češtině. Dozvíte se tak například, jak si levnější předplatné zařídit, jak funguje a jaké jsou jeho podmínky. Tou hlavní je pak studovat bakalářské, postgraduální nebo ekvivalentní vysokoškolské studium na univerzitě. Ověřování probíhá přes službu UNiDAYS.

Neznalý uživatel by si tak mohl myslet, že když jsou veškeré informace sepsáné v češtině, tak že je také možné si u nás studentské členství aktivovat. Pokud ale navštívíte stránku věnující se dostupnosti Apple Music a iTunes Match, zjistíte, že studentské členství u nás zatím podporované stále není.

Apple Music Ceska republika

Informace v češtině přidala společnost na své stránky 30. května, tedy téměř před dvěma měsíci. Kdy ale hodlá studentské členství u nás spustit je prozatím ve hvězdách. Pravděpodobně se tak ale stane v další vlně, které bychom se mohli dočkat už v září. Stejně by u nás měl Apple brzy spustit možnost předplatit si výhodnější roční členství. Například pro Slovensko už dostupné je.

Apple Music FB 3

 

Dnes nejčtenější

.