Zavřít reklamu

Apple se rozhodl přejít na USB-C, přičemž prvním krokem v tomto rozhodnutí bylo zavedení USB-C u redesignovaných modelů MacBook Pro, které představil v loňském roce. Avšak kvůli přechodu na USB-C musela cupertinská společnost odstranit MagSafe, což vyvolalo rozporuplné reakce. Spousta firem třetích stran se snažilo znovunavrátit magnetické nabíjení s jejich vynálezy, ale většinou měla jistá omezení.

Výrobce Vinpok přináší nové řešení, které by mělo vyřešit všechny dosavadní problémy. Vinpok tvrdí, že jeho magnetický kabel Bolt-S / USB-C je první na světě s podporou 87 W. Právě 15palcový MacBook Pro potřebuje k nabíjení 87 W. I když Griffin má technicky 100W magnetický USB-C kabel.

Řešení společnosti Vinpok je elegantnější. Bolt-S pracuje téměř stejně. Do MacBooku vložíte malý magnetický klíč a nabíjecí kabel se k němu připojí. Technologie je stejně bezproblémová a jednoduchá jako technologie MagSafe od Applu. Adaptér Vinpok je navíc od ostatních řešení podstatně menší.

Vinpok přináší odolný magnetický kabel, který usnadňuje a zpříjemňuje nabíjení MacBooku, MacBooku Pro i dalších zařízení s USB-C konektorem.

Apple sice slibuje, že brzy přinese podobné příslušenství i do své nabídky, takže doufejme, že tento den jednou nastane. Zatím ho předběhly jiné firmy. Od Vinpoku bude kabel k dispozici ve stříbrném a černém provedení.

vinpok fb

Dnes nejčtenější

.