Zavřít reklamu

Stalo se vám někdy, že jste potřebovali pracovat i na cestách, ale váš MacBook zrovna vypověděl službu a resuscitovali ho v servisu? Určitě se všichni shodneme na tom, že je to situace opravdu prekérní. Najdou se ovšem jedinci, kteří si s tímto problémem poradí doslova bez ztráty kytičky. A co na tom, že jsou to občas řešení, nad kterými zůstává rozum stát. Fungují a to je hlavní.

S jedním takovým ne úplně typickým řešením se před pár dny prezentovala jedna slečna ve Velké Británii. Do vlaku si s sebou přibalila rovnou 21,5“ iMac, svou cestovní sestavu pak vyšperkovala klasickou klávesnicí, která rozhodně k iMacu nepatří. A protože je takováto kancelář na cesty spíše unikátem, pobavení cestující neváhali ani vteřinu a odvážnou cestovatelku vyfotili. Vtipná fotografie se začala okamžitě šířit po sociálních sítích, až se dostala až do našich rukou. My jsme samozřejmě ani minutu neváhali a rozhodli jsme se s vámi o tento skvost podělit.

Úsměvné, že? Na druhou stranu bychom měli odvahu ocenit. Ukažte mi jednoho člověka z vašeho okolí, který by si na to troufl. A kdo ví, třeba bude tahle fotka impulzem pro samotného Tima, aby začal přemýšlet o cestovnější verzi svého stolního počítače. 21,5“ je sice pro cestování skoro ideální, nicméně pár palců by shodit ještě neuškodilo. Minimálně v přeplněných tramvajích v dopravní špičce by se s ním pracovalo rozhodně lépe. A nebo můžete být měkcí a pracovat jako „ovce“ na MacBooku, iPadu a iPhonu. Volba je jen na vás, každopádně hardcore verzi už znáte, tak směle do toho!

iMac-ve-vlaku-fbII

Dnes nejčtenější

.