Zavřít reklamu

V posledních několika měsících jste mohli vidět už různé makety, prototypy, rendery a šasi očekávaného ikonického modelu, u něhož ještě ani nevíme, jak se bude ve skutečnosti jmenovat. Zatím používáme pracovní název iPhone 8. Určitě vás nepřekvapí, že Apple pracuje s několika různými designovými návrhy, jak tomu bylo i u předchozích vlajkových lodí. A občas se některý z vyrobených prototypů dostane mezi lidi, ale měli bychom zachovat chladnou hlavu, protože se stále jedná pouze o prototyp, a tak nemusí představovat finální design jubilejního zařízení.

Uživatel Benjamin Geskin na Twitteru zveřejnil fotografie prototypu iPhonu 8. Benjamin prozradil, že mu sérii fotografií poskytl zdroj přímo z firmy, a potom ještě dodává, že tento design je opět ošklivý. A to má pravdu.

Prototyp na fotografiích nemá displej od okraje k okraji, což tedy není v souladu se všemi dosavadními předpoklady, i když okraje jsou tenčí než u současného iPhonu 7. Nicméně pozitivem je, že se nejedná o kopii Samsungu Galaxy S8. Design totiž vypadá spíše jako iPhone, od ostatních dosavadních úniků se však liší, a tak je nepravděpodobné, že by se jednalo o finální vzhled. Dokonce i sám Benjamin je skeptický, že by šlo o konečný návrh.

iphone 8 leak fb

Dnes nejčtenější

.