Zavřít reklamu

Jestliže sníte o práci v Applu, nyní máte příležitost. Společnost totiž vypsala výběrové řízení na pozici „pomocníka“ hlasové asistentky Siri. Hlavním kritériem zjednodušeně je, aby se dotyčná či dotyčný vyznal v tom, co právě frčí.

Náplní místa nazvaného Siri Event Maven totiž bude zásobovat Siri nejnovějšími informacemi o netradičních svátcích, populárních kulturních akcích a dalších událostí, na něž by se lidé mohli zeptat.

A co bude potřeba Siri naučit? Kupříkladu by měla vědět o akci May the Forth Be With You, tedy dni Star Wars. „Pečeš na May The Forth Be With You sušenky? Pokaždé se nemůžeš dočkat Dne ∏ nebo Dne pirátské mluvy? Hledáme někoho, kdo nám pomůže informovat Siri o nejrůznějších akcích tohoto typu po celém světě,“ stojí v inzerátu přímo od Applu.

Společnost z Cupertina dbá na to, aby Siri věděla o většině věcí, které její uživatele zajímají. Je ale pozitivní vidět, že na rozvoji hlasové asistentky nadále pracuje, přestože už toho zvládne skutečně hodně. Nová pozice dává smysl i proto, že se blíží začátek prodeje chytrého reproduktoru HomePod, jehož je Siri nedílnou součástí. K dostání bude od letošního prosince.

siri

Dnes nejčtenější

.