Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Tvrzené sklo na iPhone je v současné době tou nejpopulárnější a nejlepší ochrannou, kterou můžete svému iPhonu poskytnout. Existuje hned několik druhů tvrzených skel, které z nich vybrát právě pro Váš iPhone?

iPhone 5/5s/5c/SE

V případě, že jste vlastníkem jednoho z výše uvedených modelů, máte skoro vyhráno! U těchto čtyřpalcových krasavců je používán rovný displej, bez krajního zaoblení, takže nemusíte zbytečně přemýšlet, jak moc zaoblené tvrzené sklo zvolit. Tím nejlepším a nejuniverzálnějším řešením jsou klasická tvrzená skla, která jsou čistě průhledná, s tloušťkou 0,26mm, oleophobickou vrstvou, dvěmi čistícími hadříky v balení a českým manuálem.

Nutno ještě podotknout, že žádné z uvedených skel v článku nikterak nesnižuje citlivost dotyku!

tvrzeny sklo

iPhone 6/6s/6Plus/6sPlus/7/7Plus

Každý z těchto iPhonů disponuje po stranách malinko zaobleným displejem, takže výběr tvrzeného skla může být malinko komplikovaný! Jako na iPhone 5/5s/5c/SE existují i pro iPhony  6/6s/6Plus/6sPlus/7/7Plus klasická tvrzená skla, která ovšem pokrývají pouze rovnou část displeje a nechrání tedy displej až do krajů. Pokud je ovšem dokážete dobře nakombinovat s ochranným krytem, může být Váš iPhone dostatečně ochráněn. Mnohem zajímavějším řešením jsou už 3D tvrzená skla, která se vyrábí hned v několika variantách. Varianta klasik je pro méně náročné uživatele, kteří nechtějí do tvrzeného skla příliš investovat, ale ochránit celý povrch displeje. Jedná se o tvrzené sklo, které je na nezobrazovací části vybaveno tenkým, přiléhavým plastem, chránícím i zaoblené části displeje iPhonu. Tím nejlepším co můžete svému jablíčku poskytnou je varianta PREMIUM! Prémiové 3D tvrzené sklo je 5x odolnější než předtím zmiňovaná ochranná skla. Celý její povrch je tvořen tlustým, pevným, zaobleným sklem, který perfektné ochrání Váš displej. Pro fajnšmekry je také připraveno Prémiové 5D Tvrzené sklo v červeném provedení.

Slevový kód, osobní vyzvednutí zdarma či platba kartou!

Pokud jste dočetli článek až sem, využijte slevového kódu LSA, díky kterému získáte 20% slevu na celou objednávku z eshopu Tvrzenýsklo.cz – Navíc, pokud se rozhodnete pro osobní vyzvednutí na prodejně, máte možnost využít aplikaci tvrzeného skla na Váš iPhone zdarma. V případě, že chcete mít zásilku co nejdříve doma, využijte možnosti platby kartou! (Také zdarma).

2v1 tvrzenysklo 2

Dnes nejčtenější

.