Zavřít reklamu

Charitybuzz spouští aukci, ve které bude mít vítěz možnost poobědvat s jedním z vedoucích pracovníků Applu. Eddy Cue poobědvá s vítězem aukce v zbrusu novém Applu Parku, který se nachází v kalifornském městečku Cupertino.

Pokud se vám nepoštěstilo poobědvat se samotným Timem Cookem, s nímž se oběd vydražil za více než 16 milionů korun, potom se vám nabízí další šance. Tentokrát je v dražbě Eddy Cue, se kterým si vychutnáte oběd v Apple Parku, tedy v novém sídle Applu, a který vám prozradí informace o důležitých obchodech Applu a online službách. Jedná se o vzácnou příležitost vidět Apple Park v celé jeho kráse a zapojit se do hluboké konverzace s jedním z nejmodernějších obchodníků naší generace.

Cílem aukce je vybrat 50 tisíc dolarů, přičemž nabídky můžete posílat do 28. června. Peníze poputují opět na dobrou věc, tentokrát na Národní asociaci basketbalových trenérů v Kansas City, Missouri, což je nezisková organizace, jejímž cílem je upozornit na pozitivní aspekty basketbalu a role trenérů v akademickém a atletickém životě dnešních studentů – sportovců. Eddy Cue je dlouholetý fanoušek basketbalu a Golden State Warriors.

Vítěz aukce musí mít minimálně 18 let. V ceně jsou zahrnuty náklady na jídlo, ale cestování a ubytování si bude muset vítěz uhradit sám. Oběd neobsahuje oficiální prohlídku Apple Parku a není povoleno fotografovat prostor sídla.

Eddy Cue je senior viceprezident internetového softwaru a služeb Applu. V současné době dohlíží na iTunes Store, Apple Music, Apple Pay, Siri, Apple Maps, iCloud, iWork a iLife.

tim-cook-eddy-cue-fb

Dnes nejčtenější

.