Zavřít reklamu

Dropbox a Google Drive mají v macOS už dlouhou dobu aplikace s nativním diskem. Ale nyní společnost Box spouští svého vlastního klienta pro macOS poskytující cloudovou synchronizaci služeb. Box Drive pro macOS je od dnešního dne ke stažení zdarma ve veřejné beta verzi.

Stejně jako u konkurenčních služeb se systém Box Drive nativně integruje do souborových systémů Mac Finderu, takže se nemusíte spoléhat na webovou verzi pro přístupu k dokumentům a médiím. Box uvádí, že jeho nová aplikace uživatelům umožňuje streamovat cloudové soubory přímo na desktop, snadno soubory sdílet a spolupracovat na nich pomocí služby Drive.

Box u aplikace Drive uvádí následující výhody:

  • Dostane každého jednoduše do cloudu. Týmy se nejenže snadno naučí s Box Drive pracovat, ale snadno ho budou používat, protože je založen na tom, co už umí, tedy na desktopu. Box Drive navíc podporuje prostředí Mac, Windows a VDI.
  • Využívá všechny silné bezpečnostní inovace, které jsme v cloudu propagovali. Díky aplikaci Box Drive dostáváte stejnou bezpečnostní a kompatibilní funkci v oblasti podnikového zabezpečení: dodržování předpisů HIPAA, FINRA a FedRAMP, závazná firemní pravidla, zásady uchovávání dat a další. A protože soubory už nejsou ve výchozím nastavení ukládány na pevných discích uživatelů, v případě ztráty či krádeže zařízení je minimální riziko ztráty dat.
  • Ušetříte miliony. Práce se soubory v aplikaci Box Drive je stejná jako práce se soubory ve sdílené síti, která je jednoduchá a nízkonákladová. Ve skutečnosti společnost Box navrhuje, aby zákazníci napříč průmyslovými odvětvími, jako jsou nemovitosti, zdravotnictví a finanční služby, mohli během následujících tří let ušetřit náklady ve výši 1,3 milionu dolarů, ba dokonce až ve výši 6 milionů dolarů.

Box Drive se připojí k dalším Mac klientům, jako jsou Sync, Notes a Edit, kteří mají integrovaný cloud. Kromě desktopového klienta společnost Box plánuje v letošním roce ještě integraci s novou aplikací Files v systému iOS 11.

2017 MacBook FB

Dnes nejčtenější

.