Zavřít reklamu

Podívejte se na nejzajímavější koncepty iPhone 8

iOS 11 a macOS 10.13 High Sierra nám Apple již ukázal a to společně s iMac Pro a iPad Pro 10,5″ a tak se tvořivost grafiků a designérů upíná opět k iPhonu 8, který bývá označován také jako iPhone X nebo iPhone Edition. Veškeré koncepty na které se můžete podívat níže pochází samozřejmě pouze z hlav designérů, ovšem většina z nich se pak realitě přibližuje tím, že se designéři inspirovali nejnovějšími úniky informací o novince, které se dočkáme v září letošního roku.

Pokud jste i vy vytvořili nějaký zajímavý koncept a chcete se o něj podělit s ostatními, neváhejte nám jej zaslat a my jej rádi zveřejníme. Nyní si již jen pohodlně prolistujte galerii, ve které najdete to nejlepší, co designérská scéna v rámci konceptů iPhone 8 přináší.

iDrop-News-Exclusive-iPhone-8-FB

|
5
Leitz

Diskuze

  Z pohledu autorského práva je to jednoznačné. Pokud má na sobě koncept logo Applu a na displayi iOS a tvrdí o sobě, že je konceptem iPhone 8 a zároveň není od Apple, tak je to samozřejmě fake a ne koncept. To by potom stejnou logikou mohli stánkaři tvrdit, že ty trika nejsou fake, ale pouze prezentace nového konceptu adidas.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz