Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Rendis Preč Tak to mně to spadlo asi během hodiny snad o 50%, ale je pravda, že teď po vypnutí na tvrdo se to asi spravilo. Uvidim zítra. Každopádně ty 2 dny, co to mam se vybíjel hrozně rychle?

  Mam na 6s stejny problem.. Baterka po pul dni byla KO.. Jinak vypada to skvele, i kdyz je to beta a mela hodne chyb.. Jedinne, co mi hodne vadilo, byla rychlost.. Proti 10 o dost pomalejsi, Le rikam.. Je to porad jen beta.. Ae tesim se az vyjde ??bude to super az to vychytaji

  Ví někdo, kdy vyjde ke stažení oficiální verze IOS 11?

  Beta pro vývojáře od 5.6.2017
  Beta pro veřejnost (Tester) na konci června/začátek července
  Oficiální představení a vypuštění do světa podzim 2017 (září/říjen) cca pokud vím

  Proboha,….
  rok co rok náš „oblíbenec“ J. Ive něco zkurví.
  Letos to odnesla kalkulačka a „telefon“.

  Taky konečně někdo z Applu pochopil (po tolika letech), že napsat vše nejtenčím písmem není asi to pravé ořechové.
  Ale zase všechno giganticky zvětšit a ztučnit, to taky není ono (ale to pochopí asi tak cca až za 2 roky.)

  A že se Apple (resp. Ive) kasal jak je minimalismus úžasnej, a ejhle, u iOS11 zjišťuje že to nejde narvat všude. Stejně tak je to s bílou barvou.

  Jednoduše řečeno, iOS by měl mít na starost asi někdo jiný.

  Co se týče prvních dojmů naprostý souhlas, pro mě poslední jakž takž použitelnej mobilní OS je každou aktualizaci víc zkaženej. Od jednoduchosti a funkčnosti, se kloní k přeplácanosti..

  Můj názor: Líbí se mi tlustší písmo, AppStore, kalkulačka a třeba to ukazování úložiště v nastavení jako na iTunesu nebo Macu. Ale zbytek si myslím že je zbytečně škaredší nebo složitější. Třeba ty hodiny v notifikačním centru, měly by být na stejném místě ať vím kde jsou, to není o zvyku, jindy totiž jsou hodiny nahoře uprostřed… nebo ty číselníky z jakoby matného skla a tmavší…ono to vypadá špinavěji než když tam je jenom kroužek.

  Líbí se mi že budou podbarvená celá „tlačítka“ a už nebude jen tenký obrys. Např. Ze současného číselníku v aplikaci telefon se mi vždy točí hlava, na druhou stranu nová kalkulačka s tímto konceptem vypadá fakt hrozně. Hrozné je taky nové control centrum, i když bude daleko funkčnější než to současné, hlavně vítám možnost customizace. Ale ten design, to by fakt nešlo udělat lépe? No a taky nechápu to plýtvání místem zbytečně velkými prvky jako je obří nadpis Zprávy, nebo Hitparáda v AppStoru, stejně jako zbytečně obrovské upoutávky na aplikace.

Vložte vlastní komentář

celý text