Zavřít reklamu

Začátkem minulého týdne americká společnost Nike představila čtyři nové řemínky pro Apple Watch Nike+, které perfektně ladí s kolekcí obuvi Nike Air VaporMax Flyknit „Day to Night“. Unikátní řemínky, které jsou k dispozici ve čtyřech odstínech růžové a modré, jsou od dnešního dne v prodeji.

Zbarvení řemínků je inspirováno odstínem oblohy od rána do večera, přičemž každý z řemínků svou barvou koresponduje s teniskami řady Flyknit. Nike představil Apple Watch Nike+ v roce 2016, ale toto je poprvé, co sportovní značka uvedla na trh řemínky ladící se sportovní obuví.

Nike vyrobil řemínky z pružného fluoroelastomerového materiálu, který používá Apple běžně při výrobě sportovních řemínků. Nicméně řemínky pro Apple Watch Nike+ mají ještě navíc otvory pro ventilaci a odvod potu.

Sportovní řemínky koupíte na internetových stránkách Nike za 49 dolarů. Apple plánuje prodávat nové řemínky také u svých autorizovaných prodejců a ve specializovaných obchodních domech, a to hned zpočátku června.

Abyste dokonale ladili, můžete si koupit i odpovídající běžecké boty Flyknit, které jsou také k dispozici od dnešního dne, a to za 190 dolarů. Většina nových řemínků pro Apple Watch Nike+ a běžeckých bot Flyknit byla už vyprodaná. Byla to opravdu rychlovka.

apple watch nike fb

Zdroj: MacRumors

Dnes nejčtenější

.