Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Předpokládám že iTunes by bylo hned na 6. místě ?

  Uplne suhlasim :D otrasny kus software, nepouzitelny do poslednej bodky, spomaleny a neintuitivny. Co je to za software ked som si musel googlit ako vlozim pesnicky do kniznice lebo som na to nevedel prist :D mohli by to uz zmenit

  Na pomalejších Windows, kde alfa a omega je Total Commander a kde spolupráce mezi aplikacemi formou Drag&Drop byla science fiction je naprosto pochopitelné, že iTunes pro vás byly zpomalený, neintuitivní a problematický software. Podobnou reakci jsem zažil u mnoha lidí s Windows, kterým jsem doporučil iTunes – po té, co jsem jim prozradil (tehdy jsem nechápal, jak je možné, že neznají Drag&Drop), jak iTunes používat, neměli s ním problém.

  Apple trochu podcenil iTunes pro Windows z hlediska mentality / zvyků uživatelů Windows. Oni iTunes přeportovali z OSX na Windows, aniž by jej přeprogramovali na „Total Commander na hudbu“. To však už by nebyly iTunes, ale jeden z mnoha programů na hudbu.

  Já iTunes používám na OSX od samého počátku (2001) a nepamatuji, že bych s ním měl nějaký výrazný problém, který by mě donutil vyhledat si jiný software (krom velice specifických a výjimečných situací). Ne, že by neexistovaly lepší aplikace na to či ono, ale raději používám jednu aplikaci (než-li 5), pokud splňuje má kritéria.

  Sto pro souhlas to je snad nejvetší srač.. kdo mohl vymyslet na to si snad nezvyknu nikdy ??

  Je veľmi zaujímavé, že toto tvrdia len ľudia, ktorí používajú iTunes pod windows a ľudia, ktorí sú trošku technologicky zastaralí, pretože dens už iTunes plní prevažne úlohu appky Music a teda prehrávaču, tak ako na iOS a aj preto na WWDC príde úplne nová Music.app ktorá nahradí iTunes a bude sa plne sústrediť na prehrávanie hudby skrz Apple Music a nie na synchronizáciu, tak snáď s updatom konečne aj zaostalejší užívateľia pochopia, k čomu iTunes dnes je a prestanú vyplakávať…

  Myš (puk) byla designovka, ale o ergonomii si mohla jen zdát – po pár hodinách práce s pukem vás začalo bolet dlaň.

  Co se týče autora a Apple G4 Cube, je myslím dost mimo realitu, když popisuje důvody, proč se neprodával tak dobře, jaká byla očekávání. Apple G4 Cube byl kus nádherného HW, který trochu předběhl svou dobu – tehdy šlo primárně o výkon a rozšiřitelnost. Designu se nepřikládala taková důležitost (nicméně Apple byl i v tomto průkopník). Důvody / souvislosti, proč se neprodával tak dobře jsou pěkně popsány např. na SA (stačí vyhledat na google: Apple G4 Cube).

  A zda-li do tohoto článku zařadit i iPhone 7 s chybějícím jackem? To nevím. Podle prodejů bych nesoudil, že by byl iPhone 7 s chybějícím jackem propadák a kdo ví, zda-li za pár let též nebude drtivá většina mobilů také bez jacku. Když jste první, máte na výběr – buďto to pořádně schytáte, nebo způsobíte „revoluci“.

  fotka kde jsou vedle sebe 4 generace ipodu shuffle – ty popisky, to jako vážně? 1-vní, 2-há, 3-tí, 4-tá??? :D :D :D :D už jsem si zvykl, že se všude píše např. „do 15-ti hodin“, ale takovejhle paskvil, to jsem fakt ještě neviděl :D :D :D

Vložte vlastní komentář

celý text