Zavřít reklamu

Továrny v číně už chrlí obaly na iPhone 8, které ukazují jeho design

Ať už únikům designu iPhone 8 věříme nebo ne, začíná se zdát, že iPhone 8 skutečně nabídne vertikální umístění duálního fotoaparátu a tělo mírně větší, než jaké má iPhone 7. V posledních letech, respektive od iPhone 4s totiž vždy úniky minimálně naznačují to, čeho se poté ve skutečnosti dočkáme a obávám se pro zastánce horizontálně umístěného fotoaparátu, že stejně tak tomu bude i v letošním roce. Apple by měl zřejmě představit iPhone 7s, iPhone 7s Plus a v neposlední řadě také iPhone 8.

Právě iPhone 8 by měl být tím, kterým Apple oslaví výročí deseti let od zahájení prodeje prvního iPhone v historii. Telefon by měl nabídnout displej přes celý přední panel, tělo mírně větší než současný iPhone 7 a v neposlední řadě pak také duální fotoaparát. Zatím se zdá, že by iPhone 8 mohl být v podstatě tím, co dnes představují Plus modely iPhonu, ovšem v kompaktnějším těle a to co se hardwarové výbavy i velikosti displeje týká. Při zachování téměř stejné velikosti jakou nabízí klasický model iPhonu 7, by se mohlo Applu podařit nabídnout displej téměř stejně velký, jakým disponuje plusový model iPhone 7.

Zajímavostí na obalech, které se objevují na sociální síti weibo je absence zadního otvoru pro Touch ID. To sice znamená potěšující fakt, že se nedočkáme jeho přesunutí na zadní stranu telefonu, ovšem na druhou stranu vzhledem k problémům které má nejen Apple ale také Samsung s integrací senzoru otisků prstů přímo do displeje, to vypadá, že se buď dočkáme pouze rozpoznávání obličeje k odemknutí telefonu nebo bude část předního panelu opět vyhrazena pro Touch ID. V tom případě by však nebylo možné nabídnout stejně velký displej, jaký má iPhone 7 Plus. Uvidíme tedy, jaká varianta se nakonec objeví, ovšem vzhledem k množství úniků se zdá, že o vertikálním umístění fotoaparátu je u iPhone 8 rozhodnuto.

obaly na iPhone 8

|
22
Leitz

Diskuze

  Petr Přívratský

  Továrny v číně totiž vědí jak bude vypadat -.-

  Reagovat
  Jakub Malík

  Roman Zavrel
  Tak to se divím,že vydají tolik modelů v ředě?? ale ono se ještě uvidí,já na 7+ čekal přes měsíc ?takže se nechám překvapit,ale podle mě letos 8mička nebude?

  Reagovat
  Stanislav Tůma

  Takže žádný Touch ID na zádech. Myslím ze se všem ulevilo.

  Reagovat

  Doporučuji vyčkat na reálné a finální představení. Zatím se vždy ukázalo, že realita byla vždy trochu jiná. A rozměr telefonu podle krytu pro mne moc nevyjadřuje.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz