Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Přijdou mi ty dírky celkem nepřesně udělane a celý iphone je poměrně hrubý. Nemyslím si, že tohle je realne.

  Daniel Víťa Vitásek Ani na tom videu se „iphone“ nezda být kvalitně zpracovaný, hlavně přechod displeje a rámu. Projel jsem si to nekolikrat a odlesky fotoaparatu (prvni třetina zvrchu, na prave straně) se liší od nákresu níže (ten je taky z jeho twitteru). Každopádně momentalně jsou to jenom dohady. Ja jsem svůj názor řekl, ale jestli je to pravda, tak na to si budu muset tak či tak počkat až do WWDC.

  Nechápu proč tomu věříte to bylo samé s ip 6 bylo tolik fotek jak bude vypadat ten telefon potom jak se začal prodávat tak vypadal jinak než na fotkách -_-

  no :D to je tak 1% z toho co jsme si myslely.. už je to pár let co se každým rokem ví pár měsíců dopředu jak bude vypadat další iPhone.. koukni jak jsme to věděli třeba o 7 ;).. čím víc se o tom mluví tím víc lidí to má..

  Udivuje ma ako sa informácie od Benjamina označujú za isté.

  Nerozumiem prečo mu tak veríte, ja ho poznám, už pred rokom sme spolu kecali o konceptoch atď, chalan má len 20 rokov, snaží sa zavádzať a robiť kariéru na leakoch.

  Aj na svojom facebooku píše, že je to len maketa, ktorú si môže dať urobiť každý z nás na základe únikov…
  Samotné video nenaznačuje absolútne nič a absolútne nič neznamená, chalan nemá žiadne zdroje a už vôbec nie overené…

  Tato stranka ide pekne do hovien …každy den len 20 prispevkov o tom ako bude vyzerať novy iphone .. koho to zaujima ? …venuj sa prosim ťa skor nejakym užitočnym rada o apple a pod.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.