Zavřít reklamu

Máte nějaký telefon s Androidem a operační systém od Googlu vás již nebaví? Zároveň vás lákají vlastnosti jablečného iOS, ale nevíte si rady (či se bojíte přechodu jako takového)? Právě pro vás Apple spustil (lépe řečeno spíše aktualizoval) novou sekci na svém webu, která vám s přechodem z konkurenční platformy poradí. Kromě návodu zde najdete také výhody, které s sebou operační systém Applu nese. Stránku s podtitulem „Switch“ můžete navštívit skrze tento odkaz.

Apple upravil rozložení a podobu webu, který je nově podstatně více údernější a pro čtenáře zajímavější. Hlavní prvky jsou tvořeny základními otázkami, které po rozkliknutí nabídnou stručnou a jasnou odpověď, proč je právě iOS tím lepším systémem, než konkurence.

Pokud si všechny otázky projdete, na konci stránky na vás čeká seznam aktuálně prodávaných telefonů, které si můžete jak zakoupit, tak detailně porovnat, v rámci webového rozhraní. Switch zatím nemá českou lokalizaci a je otázkou, zda-li se jí někdy dočkáme. Je jasné, že je vše zacílené především pro anglicky hovořící zákazníky, neboť těm Apple nabídne své služby v plné dostupnosti. Společnost pro své zákazníky (opět zejména v anglosaských zemích) připravila buyback program, v rámci kterého můžete dostat až 260 dolarů za svůj původní telefon (v závislosti na jeho stavu a hodnotě).

https://youtu.be/R-kbqiLxZwM

https://youtu.be/8IKxOIbRVxs

https://youtu.be/OmdC2eEeQAI

https://youtu.be/99w8cdTcliA

https://youtu.be/poxjtpArMGc

appleandroidswitchersite-800x402

Zdroj: Macrumors

Dnes nejčtenější

.