Zavřít reklamu

Vyděláváte desítky miliard dolarů ročně, svým zaměstnancům postavíte nejmodernější sídlo na světě a vše jde přesně podle plánu. Pak ale najednou někdo řekne pizza a vás napadne, jak sakra dostanete v tak obrovské budově pizzu z vaši soukromé restaurace až do kanceláře konkrétního zaměstnance , která může být vzdálena stovky metrů v co nejlepším stavu. Protože vám zaměstnanci vydělají sem tam nějakou tu miliardu dolarů nechcete aby jedli pizzu, která nekřupe a není ve stoprocentní kondici. Je to jasné, šéfkuchař restaurace Apple Park Cafés Francesco Longoni dostane jasné zadání. Musí vymyslet obal, ve kterém je možné po Apple Parku přenášet pizzu tak, aby po rozbalení křupala stejně jako když ji Francesco vytáhl z pece.

A nejlepší na tom všem je, že ten blázen to skutečně udělá a vymyslí speciální kulatou krabici na pizzu z tvrdého plastu (jste Apple takže ten plast je pochopitelně recyklovaný), která má ve víku speciální otvory, pomocí kterých může z čertvě upečené pizzy unikat vzduch. Říkám znova, jste Apple takže prostě řeknete že otvory v krabici musí být na konkrétním místě, mít přesný průměr a pár dalších blbostí aby to vypadalo cool. Pak zjistíte že díky této krabici z pizzy skutečně uniká horký vzduch a tak okraje nezvlhnou ale jsou stále dokonale křupavé. No a když už si s tím dal ten Ital tolik práce tak to prostě celé vezmete a zanesete na patentový úřad, kde vám udělají patent na krabici na pizzu.

Pak si už prostě jen sednete v novém Apple Parku pohdlně do křesla a poručíte si pizzu. Nejhorší na tom všem je, že to tak skutečně bylo a Apple prostě má patent na krabici na pizzu ve které se v Apple parku bude pizza roznášet. Takže když příště půjdete se svou sekretářskou na nákupy, prostě dbejte na tom, aby vše bylo přesně podle vás vymakané do posledního detailu a pokud se ji bude zdát, že to přeháníte, vyhoďte ji a kupte si vlastního Francesca!

0617WIFFIDON012.0

*Zdroj: wired.com

Dnes nejčtenější

.