Příští generace Apple Watch dostane parádní vychytávky

Apple Watch Series 2 tu jsou s námi již více než půl roku a je tedy na místě začít spekulovat o tom, co nabídne nadcházející generace. Několik informací se na webu v posledních týdnech objevilo, například zde. S novinkami ovšem přišel server BGR, který cituje své dobré zdroje, které by měly mát informace o budoucím vývoji v Cupertinu. Podle tohoto zdroje se další generace Apple Watch dočkají dvou zásadních novinek s tím, že jsou obě zaměřeny na zdraví uživatelů.

První z novinek by měla být speciální funkce, která za pomoci nového senzoru zvládne monitorovat hladinu glukózy v krvi. Druhou by měly být nové verze vyměnitelných náramků, které budou obsahovat další senzorické funkce, které ještě dále doplní funkce hodinek samotných.

O podobných věcech se spekulovalo již dříve, podle BGR je to však právě nyní, kdy přichází jejich čas. Smysl by to zcela jistě dávalo, neboť se Apple v posledních letech zaměřuje na zdraví čím dál tím více.

Senzor na čtení hladiny cukru by měl být ve vývoji již nějaký čas. První informace o něm pochází z dubna tohoto roku. Apple prý najal zhruba dvě stovky doktorů, kteří by měli na této novince pracovat. Spekuluje se o tom, že by se tato funkce měla objevit právě v novém typu náramků. Tento přístup by umožňoval rozšiřování funkcí Apple Watch bez toho, aniž by si museli zákazníci kupovat nová zařízení (kromě tohoto monitoringu se hovoří například o kameře). Z obchodního hlediska se to zdá jako nesmysl, ovšem když jde o zdraví…

Apple-Watch-3 concept FB

Zdroj: Macrumors

|
9
Leitz

Diskuze

  Dokud nebudou kulate a nebudou met delsi vydrz na baterku, na moje penize muzou zapomenout. Ten hranatej tvar je otresnesnej.

  Reagovat

  No a já to mám zase opačně. Pokud udělají kulatý tvar, tak se na jejich hodinky vykašlu. Protože vzhled klasických hodinek se mi nelíbí. Výdrž dva dny mi přijde v pohodě, ačkoliv za delší bych se nezlobil.

  Reagovat

  Dizajn je subjektivna zalezitost. Co sa paci jednemu nemusi sa druhemu. Cize napisat ze je nieco otrasne hovori dost o tvojom iq. Plus nemas patent na vkus.
  Vydrz nieje problem. Po celom dni mam baterku cez 50%. Vdaka bezdrotovemu nabijaniu a stojanu kde ich stale davam bateriu neriesim nakolko rano ich mam nabite na 100%.
  Na tvoj peniaze sa Apple moze vies co 🙂

  Reagovat

  Integrovany 🙂 🙂 🙂 LASER a uz budeme ako NAVSTEVNICI.

  Reagovat

  Proč? Měl jsem i klasické hodinky a byla to úplně stejná rutina… Večer jsem je sundal, položil na noční stolek u postele, ráno nasadil. Jediný rozdíl je v tom, že teď se hodinky na tom nočním stolku v noci nabíjí…

  Reagovat

  Pardon, to mělo být ke komentáři výše (Ak tak je to psycho nabijat hodinky per 2 dni.)

  Zatím si vystačím se svou první generací, ale ten koncept se mi líbí.

  A co se týče tvaru a vzhledu, to je jistě subjektivní záležitost, mě ale hranaté hodinky nijak neuráží a přijdou mi praktičtější než kulaté. Kulatý ciferník mám i na svých hranatých AW, ale jak bych dala třeba hranatý ciferník na kulatý displej? 🙂

  No a co se týče nabíjení, než jsem si AW koupila, také jsem tvrdila, jaký je nesmysl nabíjet každou noc. Ale jakožto majitelka jedněch AW jsem zjistila, že to nesmysl není, hodinky na noc sundavám a je úplně jedno, jestli je dám na magnetickou nabíječku nebo jen tak na stůl. Takže i když bych uvítala delší výdrž (optimálně v řádu týdnů až měsíců a to i u iPhonu a MacBooku), tak mě jednodenní výdrž neomezuje. Prostě stejně jako iPhone jde večer automaticky do nabíječky jdou stejně automaticky do nabíječky i AW a nemám s tím problém. Pro případ nouze mám powerbank.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz