Zavřít reklamu

Uprostřed minulého týdne se na webu objevila informace o tom, že Apple některým svým zákazníkům poslal e-mail s tím, že ruší jejich předplatné na 50GB volného prostoru na iCloudu. Z ničeho nic se strhla obrovská lavina komentářů, ať už na redditu, nebo na fórech zahraničních webů. Uživatelé se začali strachovat, že Apple tento základní tarif ruší a to bez jakéhokoliv předem uvedeného důvodu. V sobotu však Apple rozeslal prohlášení, které celou situaci řeší a informace uvádí na pravou míru.

Ti, kteří ve středu dostali e-mail o tom, že je jejich předplatné 50GB iCloud prostoru zrušeno, dostali v sobotu e-mail další. V něm se jim Apple omlouvá a uvádí, že došlo k omylu. Žádné rušení základního tarifu se nekoná a uživatelé si tak budou stále moci užívat svých 50GB prostoru za 1 euro, resp. dolar měsíčně.

Pozitivní na celém nedorozumění je, že se neztratila žádná data uživatelů. V důsledku chyby v komunikaci se s nimi nic nestalo a kdyby tak postiženým uživatelům nepřišel již zmiňovaný e-mail, pravděpodobně by si ničeho nevšimli. Podle informací z Applu se žádné změny v iCloud tarifech v nejbližší době konat nebudou. Dostali jste e-mail od Applu také? A využíváte předplacených služeb iCloudu? Podělte se s námi v diskuzi.

icloud fb

Zdroj: Macrumors

Dnes nejčtenější

.