Zavřít reklamu

Budoucnost společnosti Apple je po zbytek tohoto století podle spoluzakladatele Steva Wozniaka jasná. Tvrdí totiž, že cupertinská společnost bude velice významná i v roce 2075. A pokud se nemýlí, potom budeme před koncem tohoto století všichni používat iMacy na Marsu.

„Apple bude něco jako společnost IBM, která byla založena v roce 1911,“ řekl Steve Wozniak v rozhovoru pro USA Today. „Podívejte se na hotovost Applu (246,1 miliard dolarů na konci posledního fiskálního čtvrtletí). Investovat může do čehokoliv. Bylo by směšné, kdybychom očekávali, že tu už kolem roku 2075 nebude. To samé platí pro Google a Facebook.“

Steve Wozniak rozebíral letošní Comic Con, který se koná v Silicon Valley. Téma letošního Comic Conu je „Budoucnost lidstva: Kde budeme v roce 2075“. Také předpověděl nesmrtelnost Applu, přičemž je přesvědčen o tom, že budeme muset odcestovat na Mars, protože Země bude pouze pro rezidenční využití, zatímco Mars bude vyčleněn pro těžký průmysl.

Spoluzakladatel Applu ještě tvrdí, že pouště se stanou ideálním místem, kde se začnou od nuly stavět nová města, což by vyřešilo současné problémy s bydlením. Dále podle něj pronikne do všech oblastí umělá inteligence, která diagnostiku nemoc a předepíše léky i bez návštěvy lékaře.

Steve Wozniak
Zdroj: unsplash

Zdroj: Cult of Mac

Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější