Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nevím proč se toto furt řeší. Je to dokola to samé, vždy Microsoft/Android věci měly v porovnáním s Apple věcma ve stejné cenové kategorii „lepší hodnoty“. Ale v důsledku prostě Apple funguje líp, vše pracuje tak jak má. A i po několika letech, zatím co Microsoft/Android se začne sekat po pár letech a není použitelný. Znám osobu, která do teď používá iPhone 4S a na to že je to mobil starý, kolik … 6 let? Tak šlape dost slušně.

  Pokud bych je to o srovnani Win 10 vs iOS, tak Win 10 ve vsem vitezi na cele care. To srovnání neni sice uplne fer, ale je to Apple smula, ze neni schopnej udelat mutaci macOS na tablety.
  To ze byl ipad instatni na konzumaci uz neni zadna prednost.
  To ze ios na ipadu zaspal dobu a potreby (ono kazdyho nebavi jen scrollovat web a hrat priblbly arkady) je fakt. Zkuste si napsat ciste na ipadu mail v češtině. Peklo!.:)

  Nezbývá než souhlasit, že pro seriózní práci se fakt iPad v současnosti nehodí. Za sebe můžu říci, že nejzásadnější problém vidím v absenci filesystému přístupného jednoduše ze všech aplikací. V reálné práci je normální, že s jedním souborem pracuji ve více aplikacích. Nebo že do e-mailové zprávy přiložím třeba současně dokument, tabulku a obrázek (klasicky: popis, cenovou kalkulaci a fotku z referenčního projektu). To je na iPadu značně krkolomné. Ano, dá se to řešit třeba dropboxem, ale není to ono. Tohle by měl umět systém sám od sebe.

  Toto napise iba teoretik, ktory si stredne narocnu pracu na surface nevyskusal. Vyskusaj a budes si buchat hlavu nad vyhodenymi peniazmi, v mojom pripade ten nezmyselny stroj kupila firma kde som robil.

  iPad má jeden zásadní problém – iOS. Být v něm MacOS, alespoň v Pro verzích, dalo by se to používat jako pracovní nástroj. Takhle je to jen tupé patlátko jako android tablety.

  Jako jo, iPad se prodává, protože je to dětská hračka se skvěle zvládnutým marketingem.

  Surface se snaží zamířit do úplně jiného zákaznického segmentu, takže ani ty prodeje nejsou takové, protože zamířil tam, kde jsou lidé zvyklí spíše na běžný notebook. Nicméně ukázal to, čím by tablet měl být, aby to nebyla jen hračka.

Vložte vlastní komentář

celý text