Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

ReadToMe
ReadToMe je aplikací, která se zaměřuje na předčítání textů, dokumentů a webových stránek. Aplikace předčítá více než 30 cizích jazyků včetně českého a slovenského jazyka. ReadToMe podporuje mnoho různých formátů (text, txt, rtf, doc, docx, ppt, pptx a mnoho dalších).

[appbox appstore id966112783 oldprice=“4,99€“]

Text to image
Text to image je velmi prostou a užitečnou aplikací. Stačí jednoduše zadat text a následně ho konvertovat na obrázek.

[appbox appstore id989527141 oldprice=“0,99€“]

miniSynth 2
miniSynth 2 je kompaktním a uživatelsky přátelským syntetizátorem. Aplikace nabízí extrémně nízkou latenci, Soundcloud, duální oscilátory, zpoždění, echo, MIDI In, možnost kopírovat a vkládat audio soubory a mnoho dalších funkcí.

[appbox appstore id616496999 oldprice=“0,99€“]

SPEEDOMETER
SPEEDOMETER zobrazí aktuální rychlost, průměrnou rychlost a nejvyšší dosaženou rychlost, ujetou vzdálenost v kilometrech/mílích, čas, mapy a kompas pro lepší orientaci. Aplikace podporuje Apple Watch.

[appbox appstore id705113954 oldprice=“1,99€“]

Cifra Club Tuner
Cifra Club Tuner je užitečnou aplikací pro všechny hudebníky. Přehrajte tón na vašem hudebním nástroji a nalaďte ho kdekoliv prostřednictvím vašeho iPhonu nebo iPadu.

[appbox appstore id480625281 oldprice=“0,99€“]

Speech Calculator Pro
Aplikace Speech Calculator Pro je povedená kalkulačka, která vás oslní svým designem a funkcemi. Podporuje náhled historie, pokročilé funkce, volbu témat a také možnost zadávat čísla hlasem.

[appbox appstore id619336870 oldprice=“0,99€“]

8bitWar
8bitWar prověří vaše strategické a taktické myšlení. Najměte jednotky, umístěte je do strategických formací a porazte nepřátelskou armádu. 8bitWar nabízí 100 levelů a 24 unikátních typů jednotek a příšer. Hra 8bitWar vám přináší možnost hrát proti vašemu příteli na stejném zařízení nebo online. Aplikace je nyní zdarma, pouze blbne plug-in.

Recenze uživatele:
,,Super hra, pro děti dostačující lehká obtížnost, těžká už zase nutí hodně přemýšlet. Chytlavé, baví mě každý díl ?”

[appbox appstore id972045237 oldprice=“2,99€“]

Mini Railway
Mini Railway nabízí 4 režimy, 12 různých map, 9 barevných linek a 12 typů stanic a pasažérů. Navrhněte optimální trasy a převezte pasažéry do stanice stejného tvaru.

[appbox appstore id1195407274 oldprice=“0,99€“]

aapp pexels-photo-341523
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější