Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    clanek jak z nosu docela sedi. ja sice nejsem applista, tak mozna budu mluvit z cesty, ale nebylo by rozumne provest ten posledni „test“ hned na zacatku a pripadne se tak vyhnout restore vopruzum? :-D

    Na iPhone7 se mi stává, že jednou za čas přestane taptic engine dávat odevzvy např. při rolování času u budíku a podobných ovladačů, při stisknutí klávesnice, abych si posunul kurzor. Jediné na co jsem přišel že pomůže, je restart zařízení.

    V poslední době jsem řešil stejný problém. Telefon mi nevibroval a nevěděl jsem, proč tomu tak je. Když jsem vyhledával v nastavení „vibrace“ narazil jsem pouze na dvě možnosti a ty jsou popsané v článku. První je ve „Zvuky a haptika“ a druhá je ve Zpřístupnění – dotyk“. Oboje jsem měl povoleno, a tak jsem si říkal, že to může být snad jen HW. Bohužel je ještě jedno místo, (vlastně několik) kde se dají vibrace zapnout/vypnout a to je u samotné volby vyzvánění. Až už jde o vyzvánění, oznámení atd… lze při výběru melodií volit také druh vibrace. A světe div se, jde zvolit i „žádná“. A to byl můj případ. Po zvolení jakékoliv vibrace se telefon normálně rozvibroval. A nebude hned restartovat nastavení, nebo dokonce celý telefon. :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější